Martin Bukata: Nie było łatwo

- Mam nadzieję, że to zwycięstwo da nam pozytywnego kopa - mówił po meczu ze Stalą Mielec słowacki pomocnik Piasta Gliwice.

Piast Gliwice - Slask Wroclaw
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

KRZYSZTOF BROMMER: Były obawy, że mecz z pierwszoligowcem będzie trudną przeprawą?

MARTIN BUKATA: - Chodziło o to, aby tu przyjechać, zwyciężyć i wrócić jak najszybciej do Gliwic. Wygraliśmy i przechodzimy do kolejnej rundy. Mogło to tak wyglądać, że wszystko mieliśmy pod kontrolą, ale to nie był łatwy mecz. Stal postawiła trudne warunki i musieliśmy wywalczyć to zwycięstwo. Ważne jednak, że po strzelonym golu nadal graliśmy swoje, atakowaliśmy, ale i mądrze się broniliśmy. W końcu podwyższyliśmy prowadzenie i udało nam się zakończyć mecz z czystym kontem.

 

W kolejnej rundzie znów zagracie z przedstawicielem zaplecza ekstraklasy, czyli Chrobrym. Spodziewa się pan podobnego meczu do tego wtorkowego? 

MARTIN BUKATA: - Najważniejsze jest nasze dobre przygotowanie do kolejnej rundy, a nie przeciwnik, z którym będziemy się mierzyć. Chcemy wygrać kolejny mecz w Pucharze Polski i awansować.

 

Mecz ze Stalą już za wami, a przed wami znacznie trudniejsze zadanie. Będziecie dobrze przygotowani do spotkania z Legią?

MARTIN BUKATA: - Tak, dlatego teraz najważniejsza będzie dobra regeneracja i koncentracja na spotkaniu z Legią. Jedziemy dalej! Mam nadzieję, że to pucharowe zwycięstwo da nam pozytywnego kopa.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~sławUżytkownik anonimowy
~sław :
No photo~sławUżytkownik anonimowy
By twoja nadzieja się spełniła, aby nie przywieść worek bramek, na minus
już teraz ich stosunek, wygląda fatalnie, zrobić wszystko aby nie przegrać.
11 sie 17 09:47
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii