Mariusz Przybylski: Mamy czyste sumienie

Mariusz Przybylski
 /  fot. Łukasz laskowski  /  źródło: Pressfocus

To nie Górnik przegrał warszawianom tytuł, ale oni sami go przegrali - uważa pomocnik Górnika Zabrze.

W ostatniej kolejce zabrzanie przegrali na Łazienkowskiej 0:2. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Michał Kucharczyk. Po trafieniu podbiegł do ławki rezerwowych Górnika i w mało parlamentarny sposób wylał swoje żale.

 

- W momencie jak padła bramka miałem odwróconą głowę, nie patrzyłem na jego reakcję. Nie widziałem tej sytuacji, ale w autobusie, gdy wracaliśmy do Zabrza, dużo o tym dyskutowaliśmy. Pamiętam jeszcze sytuację, gdy Kucharczyk mógł zdobyć drugiego gola, ale był spalony. On wtedy również dziwnie się zachowywał, coś mówił do naszego bramkarza. Jego pretensje i krzyki były na pewno nieuzasadnione - uważa Mariusz Przybylski, środkowy pomocnik Górnika.- Być może chodziło mu o to, że Górnik przegrał wcześniej z Lechem. Ale my mamy czyste sumienie. Jeśli Kucharczyk i cała Legia mogą mieć do kogoś pretensje to przede wszystkim do siebie. Sami sobie zawalili mistrzostwo. To nie Górnik im przegrał tytuł, ale oni sami - dodaje.

 

Przybylski do gry wrócił po prawie 1,5 rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzją. - Cieszę się, że w ogóle wróciłem do zespołu, do gry. Ale były i takie momenty, że w to nie wierzyłem, myślałem, że zagram dopiero w rundzie jesiennej. Nie jest jeszcze idealnie, trochę czasu potrzeba, by moja stopa była bardziej elastyczna. W sumie, nie było najgorzej, jeśli chodzi o moją grę. Zagrałem siedem razy, w dwóch ostatnich spotkaniach wybiegałem na boisko w podstawowym składzie. Po urlopie ciężka praca i mam nadzieję, że do rundy jesiennej przystąpię bardzo dobrze przygotowany pod względem motorycznym - uważa.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~DarekUżytkownik anonimowy
~Darek :
No photo~DarekUżytkownik anonimowy
Za czasów korupcji w Polskiej piłce zawodnicy też tak mówili......
8 cze 15 18:02 | ocena:50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~hadrians:
No photo~hadriansUżytkownik anonimowy
8 cze 15 16:59 użytkownik ~hadrians napisał
Cieszę się, że Lech wygrał, ale uważam, że drużyny z miejsc 5-8 odpuściły sobie rundę finałową. Szczególnym przykładem "olania" był mecz Górnika z Lechem. I to jest karygodne. To jest przykład braku sportowej postawy zawodowców. Olali sobie kibiców niekon
No co ty nie powiesz :))) Jestem kibicem Górnika od blisko 30 lat i pierwszy raz w życiu cieszyłem się przegraną KSG jak nigdy dotąt. Możesz mi wierzyć że nie tylko mnie , wszystkich kibiców ta przegrana ucieszyła.
11 cze 15 13:03 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~hadriansUżytkownik anonimowy
~hadrians :
No photo~hadriansUżytkownik anonimowy
Cieszę się, że Lech wygrał, ale uważam, że drużyny z miejsc 5-8 odpuściły sobie rundę finałową. Szczególnym przykładem "olania" był mecz Górnika z Lechem. I to jest karygodne. To jest przykład braku sportowej postawy zawodowców. Olali sobie kibiców niekoniecznie z Zabrza.
8 cze 15 16:59 | ocena:85%
Liczba głosów:13
15%
85%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii