Marcin Brosz: Nie będę komentował pracy sędziego

Były fragmenty, gdy byliśmy lepsi, ale też takie, gdzie lepiej grali gospodarze. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami dużo pracy. Jesteśmy na początku drogi budowania zespołu - powiedział po remisie z Cracovią trener Górnika Zabrze.

Cracovia Krakow - Gornik Zabrze
 fot. Krzysztof Porębski  /  źródło: Pressfocus

MARCIN BROSZ (trener Górnika Zabrze): - Oglądaliśmy naprawdę dobre spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. Działo się bardzo wiele. Było wszystko to, po co kibice przychodzą na stadion. Były bramki, sytuacje, piękne obrony. Ciężko znaleźć momenty słabej gry. Były fragmenty, gdy byliśmy lepsi, ale też takie, gdzie lepiej grali gospodarze. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami dużo pracy. Jesteśmy na początku drogi budowania zespołu. Musimy się uczyć pewnych zachowań, szczególnie w końcówce, gdzie robimy za dużo niewymuszonych błędów. Mamy potężny materiał. Musimy się rozwijać. Pracujemy nad tym, by nasi piłkarze byli coraz lepsi. Nie będę komentował pracy sędziego. Skupiamy się na sobie, na tym, aby stawać się coraz lepszą drużyną.

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
~Amerykanin :
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
PZPN DRUKARNIA kładzie na łopatki klubową polską piłkę. Przekręt za przekrętem. Precz z Bońkiem ten bogaty pieniacz powinbien za to beknąć . Obalić ten jego stołek. Potrzebujemy uczciwej piłki a nie bogatych knurów przy korycie i drogich gwiazdorów co gwiazdami już przestają być a stają czarnymi karłami. Rozgonić to towarzycho do uczciwej roboty. Precz a korupcją w PZPN . Rozwiązać PZPN i zdelegalizować w ramach lustracji. Powołać nową piłkarską organizację w Polsce niezależnie od potencjalnych gróźb nieuczciwej też UEFA. PRECZ z KORUPCJĄ. Winnych powsadzać do więzień a nie tam jakieś zawiasy, to inni wreszcie zaczną się bać. DSla przykładu bardzo ostre wyroki. Długoletnie więzienia dobrze im zrobią !
19 sie 17 06:28 | ocena:100%
Liczba głosów:14
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Wypowiedzi na temat pracy sędziów przez trenera bądź zawodników są nie wskazane. Jakiekolwiek wypowiedzi i podważanie podjętych decyzji sędziowskich jest naruszeniem kodeksu etyki zawodowej i grozi dalszymi konsekwencjami.
Mnie jako kibicowi za wypowiedź i cenę pracy sędziego nie zagraża nic, a żeby się za dużo nie rozpisywać wypowiem się krótko i dosadnie : "PZPN Drukarz Warszawa (3-3) KS Górnik Zabrze".
19 sie 17 04:13 | ocena:86%
Liczba głosów:21
86%
14%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~rrUżytkownik anonimowy
~rr
No photo~rrUżytkownik anonimowy
do ~Janek:
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
19 sie 17 09:11 użytkownik ~Janek napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
ty oglądasz inne mecze
19 sie 17 09:42 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii