Łukasz Wolsztyński: Mierzymy wysoko

- Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tej rundy. Zrobimy wszystko, żeby przywieźć z Płocka trzy punkty - mówi pomocnik Górnika Zabrze.

Zgrupowanie Gornika Zabrze
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

MICHAŁ ZICHLARZ: Przed wami początek drugiej części sezonu. Jakie są oczekiwania Łukasza Wolsztyńskiego?

ŁUKASZ WOLSZTYŃSKI: - Fajnie byłoby zacząć od zwycięstwa w pierwszym meczu z Wisłą w Płocku. Ze swojej strony, a myślę, że mogę też odpowiedzieć za kolegów, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tej rundy. Zrobimy wszystko, żeby przywieźć z Płocka trzy punkty.

 

Parę dni temu Wojciech Pawłowski powiedział nam, że nie ma sensu stawiać przed sobą minimalistycznych celów, a trzeba mierzyć odważnie, w mistrza Polski. A co powie Łukasz Wolsztyński?

ŁUKASZ WOLSZTYŃSKI: - Ja tylko przychylę się do tych słów. Każdy zawodnik będący i grający w Górniku chce grać o jak najwyższe cele. To co powiedział Wojtek jest takim naszym wspólnym marzeniem i celem, bo mierzymy wysoko.

 

W zimowych przygotowaniach trener Marcin Brosz zmienił panu pozycję. Z napastnika został pan lewym pomocnikiem. Nie stanowi to jakiegoś problemu?

ŁUKASZ WOLSZTYŃSKI: - Ja na każdej pozycji czuję się dobrze, bylebym wychodził w pierwszym składzie. Cieszę się, że trener mi ufa, że widzi mnie gdzieś tam też na innych pozycjach. Trener wystawia mnie tam, gdzie chce, a ja muszę się temu podporządkować. Ze swojej strony będę się starał odpłacać, jak najlepszą grą.

 

Przed wami mecz w piątek z Wisłą Płock na wyjeździe. Co będzie kluczem, żeby zainkasować tam punkty?

ŁUKASZ WOLSZTYŃSKI: - Na pewno, jak zwykle determinacja. Pierwsze mecze są ciężkie, bo zespoły z reguły nie wiedzą, czego się po sobie spodziewać. Obie drużyny przygotowywały się w dobrych warunkach, teraz przyjdzie nam zagrać w trochę gorszych. Kluczowa będzie tutaj determinacja, ale też oczywiście dobra gra i to, że musimy być dobrze poukładani taktycznie. Wtedy będzie można myśleć o korzystnym wyniku.

Komentarze (9)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
“Jedna z najwyższych umów w Ekstraklasie”. STS na dłużej w Górniku!

"Górnik przedłużył kontrakt z jednym z ważnych sponsorów klubu STS zakłady bukmacherskie! Klub podpisał pierwszą umowę z firmą Mateusza Juroszka 2 lata temu, obecnie zdecydowano się na przedłużenie tej umowy.

Jak mówi sam prezes STS-u umowa jest jedną z najwyższych w Ekstraklasie, więc klub może liczyć na porządny zastrzyk gotówki do klubowej kasy, szczegóły umowy oczywiście owiane są tajemnicą. Nowa umowa będzie obowiązywać przez najbliższe 3 lata, dzięki czemu firma z Katowic zapewniła sobie miejsce na rękawach klubowych koszulek, w których będą występować gracze Górnika.

Przypominamy również, że STS jest partnerem serwisu Roosevelta81.pl, więc informacja o przedłużeniu z klubem współpracy cieszy podwójnie."
9 lut 01:56 | ocena:50%
Liczba głosów:10
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
A nasz były zawodnik i reprezentant Polski Paweł Olkowski
odmówił półrocznego wypożyczenia (300 tys.€) warszawskiej legiuni - buhahahahhaaaa..........
9 lut 07:41 | ocena:64%
Liczba głosów:11
64%
36%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KudziaUżytkownik anonimowy
~Kudzia
No photo~KudziaUżytkownik anonimowy
do ~Jontek:
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
9 lut 02:02 użytkownik ~Jontek napisał
No mistrz tej marnej ligi to teraz sukces....kpina nic więcej.Kibice ekstraklasiny puchary mogą ogladać z piłkarzami tej marnej ligi w TV!
A ja myślę, żeś ty Jontek jest największy fan tej ekstraklasy. Bez niej - nie istniejesz..
9 lut 10:03 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii