Łukasz Sekulski przed meczem z Piastem: Sentymentów nie będzie

Łukasz Sekulski dziś będzie miał okazję strzelić gola klubowi, w którym bez większego powodzenia występował przez ostatnie pół roku.

Jagiellonia Bialystok - Górnik Zabrze
 fot. Kamil Świrydowicz  /  źródło: Cyfrasport

Gdy zimą tego roku Piast wypożyczył z Jagiellonii Łukasza Sekulskiego, w Gliwicach wiele się po nim spodziewano. Napastnik zagrał w 12 meczach, ale nie strzelił an jednego gola, notując tylko kilka asyst. Po sezonie gliwiczanie mieli możliwość wykupienia napastnika, ale nie osiągnięto porozumienia. „Sekul” wrócił do Białegostoku i zdążył tam strzelić już 3 gole (2 w lidze, 1 w eliminacjach LE.). W sobotę będzie miał okazję strzelić gola byłemu klubowi, który wspomina raczej miło.

 

– Miło wspominam ten czas, jeżeli chodzi o sprawy pozasportowe. Poznałem wielu fajnych ludzi. Sentymentów jednak nie będzie. Wyjdziemy na boisko, by walczyć, piątki przybijemy sobie po meczu – przyznaje Sekulski, który bardzo chciałby udać się na przerwę ligową z powiększonym dorobkiem bramkowym i punktowym. – Nas interesują tylko trzy punkty. Jeśli przed przerwą na kadrę udało by się nam jeszcze dorzucić zwycięstwo, to uważam że będzie można uznać nasz start za udany i obiecujący – dodaje 26-letni napastnik. – Co do rywali, to rzeczywiście trzon zespołu trochę im się posypał. Podobnie jak my mają wiele kontuzji, ale to nie nasz ból głowy. My musimy martwić się swoimi problemami i tym, żebyśmy byli na sto procent gotowi na sobotę – kończy Sekulski.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Piast rozniesie Jagę.Przecież Jaga nie potrafiła przejść rundy el pucharów i odpadła z jakimiś leszczami.Gliwicka drużyna ma wspaniałych obcokrajowców więc to będzie spacerek.
26 sie 17 09:54 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii