Snajper Górnika na celowniku Belgów? Temat przenosin znów aktualny!

24-letni napastnik, który jesienią strzelił 8 goli w ekstraklasie, wzbudził zainteresowanie KV Mechelen.

Mateusz Zachara
 /  fot. Dariusz Hermiersz  /  źródło: newspix.pl

Kto tej zimy może odejść z Górnika Zabrze? Sporo było i wciąż jest spekulacji na temat pożegnania Romana Gergela, który miałby przenieść się do poznańskiego Lecha. Pzy Roosevelta twierdzą, że zimą tematu nie ma i Słowak rundę wiosenną spędzi w Górniku.

 

Zdecydowanie bliżej wyjazdu jest Mateusz Zachara, co nie jest żadną niespodzianką. Zachara od pół roku jest numerem jeden na liście piłkarzy, którzy mogą opuścić Zabrze. Latem był o krok od wypożyczenia do włoskiego Bari. Teraz wrócił temat przeprowadzki do Belgii lub Holandii. Ponoć bardzo mocno zainteresowany napastnikiem Górnika jest Mechelen.

 

To 11. obecnie drużyna ligi belgijskiej, która ma ogromny problem z wygrywaniem i strzelaniem goli. Co prawda w ostatnim meczu 2014 roku Mechelen zdobyło trzy punkty, ale wcześniej nie dokonało tego w ośmiu kolejnych meczach. Wszystko może rozstrzygnąć się w ciągu kilku najbliższych dni. Zachara w kontrakcie ma sumę odstępnego na poziomie 500 tysięcy euro, ale być może odejdzie nawet za mniejszą kwotę. Piłkarz jest zdeterminowany i chce spróbować sił zagranica, a Górnik bardzo potrzebuje pieniędzy na codzienne funkcjonowanie.  Czy belgijska ekstraklasa to dobry kierunek dla Mateusza Zachary?

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~plplUżytkownik anonimowy
~plpl :
No photo~plplUżytkownik anonimowy
Prawda jest taka, że potrzebna jest kasa.
7 sty 15 12:56
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii