Kamil Wilczek wróci do ekstraklasy? Jest jeden chętny

Były piłkarz Piasta Gliwice, Kamil Wilczek musi szukać nowego klubu. Królem strzelców ekstraklasy z poprzedniego sezonu zainteresowany jest Lech Poznań.

PIAST GLIWICE - CRACOVIA KRAKOW
 źródło: Pressfocus

"Kolejorz" już sondował w aktualnym klubie Wilczka możliwość wypożyczenia z opcją wykupu latem za kilkaset tysięcy euro, jednak Włosi kategorycznie odrzucili taką ofertę. 

 

Przygoda Kamila Wilczka z Serie A jest bolesna, bo piłkarz z trudem łapie się na ławkę rezerwowych przedostatniej drużyny ligi, a przez pół roku zagrał tylko trzy razy. W sumie 115 minut przeciwko Sampdorii Genua, Interowi Mediolan i Hellas Werona.

 

 

Komentarze (14)

Napisz komentarz
No photo
No photo~wweeUżytkownik anonimowy
~wwee :
No photo~wweeUżytkownik anonimowy
Lechia bierze takich piłkarzy na pęczki więc może tam spróbuje.Życie jest trudne a my zbyt lekko je bierzemy kreując każdego kto strzeli parę bramek na wirtuoza. Zapominamy ,że jeden sezon żaden sezon ,parafrazując znane niemieckie powiedzenie.
18 sty 16 16:06
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~EkscentrykUżytkownik anonimowy
~Ekscentryk
No photo~EkscentrykUżytkownik anonimowy
do ~Kazek W.:
No photo~Kazek W.Użytkownik anonimowy
18 sty 16 02:11 użytkownik ~Kazek W. napisał
Ostatnie 15 lat, Radović, Rudnevs, Mierzejewski, Teodorczyk, Brożek, Frankowski, Robak, Rasiak, Niedzielan, Lewandowski, Błaszczykowski, Kosowski, Uche, Żurawski.. Ci zawodniczy zaliczyli więcej niż jeden udany sezon w polskiej lidze.
Grzegorz Piechna ja
Radovic, Rudnevs? Nie no chłopie. Lewy też cały sezon sie męczył i dzięki temu że w niego Klopp wierzył to ciągle na niego stawiał... Mierzejewski Turcja, gdzie nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Teo też ława, 13 występów 365 minut. 2 Bundes, Ligue 2, Serie B czy Belgia, Holandia to poziom na jaki szkoli nasza rodzima Ekstraklasa, a że taki Błaszczu wypali na jakiś czas to jest jedynie wyjątkiem od reguły...
18 sty 16 09:48
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~markoUżytkownik anonimowy
~marko :
No photo~markoUżytkownik anonimowy
Tzw. klątwa Piasta. Dzięki odejściu Wilczka jak i innych wielki Piast jest gdzie jest w tabeli.Dziękuję za uwagę.
18 sty 16 08:13
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii