Jacek Magiera: Dziękujemy Górnikowi za tę lekcję

Legia Warszawa sensacyjnie przegrała z beniaminkiem ekstraklasy, Górnikiem Zabrze 1:3 w pierwszej kolejce sezonu 2017/18. Po tym meczu pozytywów starał się doszukiwać szkoleniowiec legionistów, Jacek Magiera.

Legia Warszawa - Arka Gdynia
 fot. Rafał Oleksiewicz  /  źródło: Pressfocus

- Uważam, że wygrała dziś drużyna lepsza. Popełniliśmy za dużo błędów, straciliśmy gole po stałym fragmencie i po kontrze, a to nie powinno się zdarzyć. Zbyt radośnie graliśmy dziś z tyłu i dlatego przegraliśmy - powiedział na konferencji prasowej po meczu z Górnikiem Zabrze trener Jacek Magiera.

 

- Gol Sadiku tak naprawdę na osłodę. Materiał z tego meczu na pewno przyda nam się, aby grać dużo lepiej. Tylko poprzez ciężką pracę możemy coś osiągnąć. Dziękujemy za lekcję Górnikowi. Pracujemy dalej, mamy swoje cele do osiągnięcia - dodał Magiera.

 

- Najbardziej niepokoi kontuzja Arkadiusza Malarza. Odzyskał przytomność i odpowiada świadomie na pytania. Był jednak moment nieprzyjemny. Jeśli trzeba będzie, to zostanie na obserwacji w szpitalu. Mam nadzieję, że po krótkiej przerwie w treningach Arek wróci. Ja nawet nie widziałem tej sytuacji. Wiem jednak, że było to przypadkowe - kontynuował swoją wypowiedź szkoleniowiec Legii. 

 

- Nie oceniajmy po jednym spotkaniu, nie można skreślić żadnego z tych piłkarzy. Wszyscy zawaliliśmy to spotkanie. Wiem, że gdyby mecz rozgrywany był teraz, zagralibyśmy inaczej. Byłoby za proste wskazać jednego winnego. Jeśli coś, winny jestem ja. Jedna porażka uczy więcej, niż pięć zwycięstw z rzędu - powiedział na zakończenie trener Magiera.

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Nie ma sprawy p. Magieera, polecamy się na przyszłość.
To chyba pierwszy trener drużyny mistrza kraju co w ten sposób mówi o lekcji od beniaminka. Szacun :)))
16 lip 17 12:35 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Kto widział ten mecz to wie że Górnik wygrał uczciwie trudny mecz.
Kto widział łatwe zwycięstwo słabiutkiego Ruchu z Legią w Warszawie (który nota bene spadł) ten wie że PZPN poprzez Legię oddał im 3 z 4 zabranych punktów.
18 lip 17 22:27 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~barry Użytkownik anonimowy
~barry
No photo~barry Użytkownik anonimowy
do ~barry :
No photo~barry Użytkownik anonimowy
16 lip 17 13:45 użytkownik ~barry napisał
w Górniku sami młodzi i dali radę a w Legii owszem są ale tylko ławę grzeją. Szymański może i zdolny chłopak ale w meczach jakoś tego nie widać. Dla mnie ten sam poziom od pół roku. Wieteska odszedł teraz czas na innych.
w Legii młodzi chociaz co niektórzy dobrzy zupełnie bez szans na grę inna polityka klubu
16 lip 17 20:42
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii