Jacek Bednarz: Nic nie jednoczy tak mocno, jak nienawiść

Jacek Bednarz
 /  fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus
Leszek Błażyński 22-04-2015 | 20:31

Autor:

Czytałem, że jestem tym łysym chu.. i pedałem. W tym kraju tymi słowami określano już tak zacne osoby, że za przynależność do tej grupy mogę tylko podziękować - mówi Jacek Bednarz.

 

Jacek Bednarz, który pracuje jako prokurent w Ruchu Chorzów, od blisko pół roku nie udzielał dłuższych wywiadów.

Przystał na szczerą rozmowę ze "Sportem".

 

LESZEK BŁAŻYŃSKI: Dlaczego tak długo unikał pan mediów?
JACEK BEDNARZ: Ponieważ jestem człowiekiem, który woli działać i patrzeć na efekty swojej pracy niż mówić.

 

Pracuje pan po cichu. Niektórzy z kibiców zastanawiają się nawet, czy faktycznie został pan zatrudniony w Chorzowie?
JACEK BEDNARZ: Jestem związany umową z Ruchem od 3 listopada ubiegłego roku. Przede wszystkim chciałem pracować, a nie błyszczeć w świetle reflektorów, które powinny być skierowane na drużynę, trenera. Oni zasługują na to, bo robią wszystko, aby przekonać innych, że jest przed tym zespołem przyszłość.

 

Pełni pan w klubie rolę prokurenta i zajmuje się sprawami organizacyjno-finansowymi oraz prawnymi. Co dokładnie należy do pańskich obowiązków?
JACEK BEDNARZ: Nadzoruję zagadnienia prawne, zajmuję się prowadzeniem licencji, przygotowaniem do nowego procesu licencyjnego, wsparciem organizacyjno-prawnym dotyczącym transferów oraz rozwiązywaniem różnych problemów związanych z kontraktami. To należało do obowiązków mojego poprzednika Marka Glogazy. W Chorzowie taki jest model zarządzania, że prezes i właściciel klubu, Dariusz Smagorowicz, zajmuje się pozyskiwaniem finansów, wiceprezes Mirosław Mosór sprawami sportowymi, a trzeci obszar to działka, za którą ja jestem odpowiedzialny.


(...)

Kibice obawiają się, że następcami Starzyńskiego, czy Kuświka będą mało doświadczeni i młodzi gracze, jak przykładowo Patryk Lipski.
JACEK BEDNARZ: Musimy przygotować się na różne warianty. Nie będziemy mówić głośno o transferach, bo konkurencja nie śpi.

 

Mówi pan, że rozmawiacie o różnych scenariuszach. O spadku również?
JACEK BEDNARZ: Spodziewałem się, że padnie takie pytanie... Taki wariant w ogóle nie wchodzi w grę. Nie będziemy więc o nim rozmawiali. Nie zakładam takiego scenariusza - proszę to wytłuścić! To oczywiście nie oznacza, że jesteśmy głupi, że nie spoglądamy na tabelę. Nasza sytuacja jest trudna, a przed nami wiele bardzo ciężkich spotkań. Wszyscy się więc mobilizujemy i robimy, co w naszej mocy, żeby pomóc drużynie. Problem w tym, że w podobnej sytuacji jest dziś przynajmniej osiem klubów, a szans na utrzymanie nie można odbierać nikomu. Trzeba więc mieć pokorę, pokorę i jeszcze raz pokorę.

 

Pana powrót na Cichą wzbudził duże kontrowersje. Na portalu niebiescy.pl opublikowano sondę, w której aż 76 procent jej uczestników było przeciwnych pana pracy w Chorzowie. Był też nieprzyjemny incydent, kiedy podczas meczu piłki ręcznej kibice wywiesili transparent z napisem "Bednarz raus"!
JACEK BEDNARZ: Szanuję prawo każdej osoby do własnego zdania. A że w tej ankiecie dobrze nie wypadłem... Cóż, tak już bywa. Z ludźmi sportu, a z piłkarzami w szczególności, jest tak, że często ocenia się ich nie poprzez pryzmat wiedzy, doświadczeń i umiejętności, ale tego, dla jakich klubów pracowali, a zwłaszcza w jakich grali. To trochę niepoważne, bo jednak w życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że powinno się liczyć to, co się potrafi, a nie to, gdzie się akurat grało. Nie jestem hipokrytą i jeśli jestem pytany o Legię, to nie odpowiem przecież: Nie. To nie miało miejsca. Tam nie grałem. Urodziłem się na Śląsku. Od 7 do 28 roku życia mieszkałem w Chorzowie. Tutaj chodziłem do szkoły, w Katowicach studiowałem. Czuję się Hanysem. Czy to się komuś podoba, czy nie. Klubem, w którym grałem najdłużej, był AKS Chorzów. To było jedyne takie miejsce w mojej karierze, gdzie miałem do czynienia z prawdziwym sportem. To było sto procent przyjemności, ale i wiele poświęceń. Potem przyszedł czas na Ruch, w którym byłem już zawodowym piłkarzem. Spędziłem na Cichej cztery wspaniałe lata. Przyszedł jednak taki moment, że trener nie widział mnie w składzie i odszedłem. Postawiłem na Legię i wcale tego nie żałuję. Zostałem tam znakomicie przyjęty. Ale pracuję teraz dla Ruchu i wykonuję swoją pracę najlepiej, jak potrafię.


Na pewno wpływ na tę ankietę miał pański konflikt... z kibicami Wisły
JACEK BEDNARZ: Na takim już świecie żyjemy, że nic nie jednoczy tak mocno, jak nienawiść. Nie oczekuję się, że będę kochany, czy też podziwiany. Zawsze podejmuję się pracy i nowych wyzwań, żeby coś zrobić, zmienić na lepsze. Trafiłem kiedyś na swój wywiad z początków kariery. Byłem młodszy i głupszy, a jednak też powiedziałem wtedy, że nie chcę być podziwiany, a szanowany, za to jak gram. I teraz też wykonuję swoją pracę tak, żeby zasłużyć na szacunek. Niektórzy jednak pojmują świat inaczej. Z nimi nie wygram. Takie osoby będą mnie lżyć. W czasach, gdy grałem w piłkę, słyszałem obelgi co dwa tygodnie. Kiedyś się tym emocjonowałem. Dziś już mnie to nie rusza.

 

Czy stał się pan przez to gruboskórny?
JACEK BEDNARZ: Gruboskórny nie, raczej bardziej odporny na obelgi. Nie może być inaczej, jeżeli czyta się o sobie, na internetowych profilach, które są mi poświęcone, że jestem tym łysym chu.. i pedałem. W tym kraju tymi słowami określano już tak zacne osoby, że za przynależność do tej grupy mogę tylko podziękować. Jestem odporny na pseudokrytykę. Merytoryczne opinie zawsze sobie cenię. Z biegiem czasu nabrałem dystansu do siebie oraz swojej pracy. Nie uważam się za wszechwiedzącego. Łatwiej o taką postawę, gdy człowiek uświadomi sobie, że na trybunach stadionów piłkarskich zasiada wiele osób, do których racjonalne argumenty nie docierają, a zawsze kierują się niewyszukanymi emocjami.

 

Cały wywiad w czwartkowym "Sporcie"Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~cezUżytkownik anonimowy
~cez :
No photo~cezUżytkownik anonimowy
Największym błędem było to że w Wiśle nie stworzył szkółki piłkarskiej z porządnym zapleczem w okresie kiedy można było wydawać full kasy na transfery Pan Bednarz twierdził że lepiej kupić piłkarza niż go wychować bo może być tak że 16 latka im podkopią nie patrzył się na to że jak przejdzie do pierwszej drużyny 3,4 wychowanków to nawet jak jednego stracą to maja w suchym parę baniek a wytransferować też można kilku do niższej ligi lub słabszych klubów no ale co inni się nie znają na przykład taki Ajax, Benfica czy Porto Bayern Barcelona Real ( sprzedaje dużo młodzieży do innych zespołów)
23 kwi 15 10:05 | ocena:81%
Liczba głosów:27
81%
19%
| odpowiedzi: 4
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ABUżytkownik anonimowy
~AB
No photo~ABUżytkownik anonimowy
do ~trener79:
No photo~trener79Użytkownik anonimowy
23 kwi 15 08:29 użytkownik ~trener79 napisał
Szkoda że takich ludzi w Polsce się nie szanuje, niestety chamstwo, nienawiść wygrywa. Przez to że Wisła zrezygnowała z usług Pana Jacka starciłem do tego klubu szacunek. Panie Jacku powodzenia!
Człowieku poczytaj o Kokoszce i Bednarzu. Taki był pan prawnik pewny, a 17 latek pokazał dyletantowi miejsce w szeregu. Czy na świecie jest jeszcze prezes (prawnik), który przegrał sprawę z małolatem? Dziękujemy Jacusiu, pracuj tak samo w Ruchu, następnym klubem będzie Hejnał Trampki. Oby więcej takich ludzi w polskiej piłce, będziemy jak San Marino.
23 kwi 15 13:09 | ocena:73%
Liczba głosów:11
73%
27%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ABUżytkownik anonimowy
~AB
No photo~ABUżytkownik anonimowy
do ~fd:
No photo~fdUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 12:11 użytkownik ~fd napisał
Bednarz sam w wywiadach opowiadał, że założenie szkółki to kilka/kilkanaście milionów złotych, które odzyska się dopiero za ok 10 lat (czyli gdy pierwszy rocznik osiągnie 16-17 lat). Cupiał na to nie chciał się zgodzić. Teraz korzystają z prywatnej szkółk
Poczytaj o braciach Mak. Chcieli tylko noclegu i jedzenia, ale Jacuś wizjoner stwierdził, że na e-klapę są za niscy. Pewnie przypomniał mu się Frankowski, który niemiłosiernie objeżdżał go z każdej strony i odezwały się demony z przeszłości..
23 kwi 15 13:19 | ocena:75%
Liczba głosów:12
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BLUżytkownik anonimowy
~BL :
No photo~BLUżytkownik anonimowy
W Wiśle jednak coś zrobił, chociażby załatwił klubowi licencję i to kilka razy!!!
W Legii posprowadzał wielu dobrych piłkarzy, na których klub zarobił.
W Ruchu też pomaga przy licencji. Słowem to nie jest wcale zły pracownik.
23 kwi 15 10:29 | ocena:76%
Liczba głosów:55
76%
24%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Micha(L)Użytkownik anonimowy
~Micha(L) :
No photo~Micha(L)Użytkownik anonimowy
Jacek Ty się nie przejmuj chłopie, grałeś w Legii i za to dzięki. Byłeś dobrym piłkarzem i charakternym człowiekiem i tego się w Warszawie nie zapomina, kibice nigdy nie zapominaj ą o byłych piłkarzach Legii, szanujemy ich i pamiętamy. Pozdrawiam i życzę utrzymania Ruchu lidze........
23 kwi 15 10:43 | ocena:60%
Liczba głosów:47
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~SzczypiorUżytkownik anonimowy
~Szczypior :
No photo~SzczypiorUżytkownik anonimowy
P. Jacku tylko grupka kretynów, niszczaca Wisłę
tak uważała. Większość kibiców doceniała pańską pracę.
Szkoda tylko, że Cupiałowi brakło odwagi by do końca stłamsić
i wygnać pewne łachudry z klubu.Środowisko to ma wielce negatywny
wpływ na ilość kibiców na trybunach i szerszym wymiarze.
Pozdrawiam.
23 kwi 15 13:09 | ocena:53%
Liczba głosów:32
53%
47%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~TSWUżytkownik anonimowy
~TSW :
No photo~TSWUżytkownik anonimowy
"Fachowość" Bednarza pokazują przegrane przez tego mega prawnika procesy z byłymi zawodnikami Wisły o zerwanie kontraktu. Brawo Jacuś !
23 kwi 15 08:39 | ocena:69%
Liczba głosów:58
69%
31%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~aaaaaaaa du............aUżytkownik anonimowy
~aaaaaaaa du............a :
No photo~aaaaaaaa du............aUżytkownik anonimowy
Miasto Chorzów daje Ruchowi pieniądze za tzw. promocję miasta, są one na tyle niezbędne, że Ruch bez nich nie dostałby licencji, a klub w nagrodę przygarnia wielkie przegranego Bednarza za grubą kasę z naszym pieniędzy. Po co Bednarz w Ruchu, nikt go nie chce. Teraz po latach przypomniał sobie o ruchu. To tak jakby Watzke z dortmundu poszedłby pracować do bayernu :) Debilstwo.
23 kwi 15 09:25 | ocena:61%
Liczba głosów:23
39%
61%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~dixiUżytkownik anonimowy
~dixi :
No photo~dixiUżytkownik anonimowy
Jako stary człowiek pamiętam, że już w latach 90-tych, w czasie gry Bednarza w Legii, określenie "łysy ch..." było wielokrotnie skandowane na stadionach. Więc to nic nowego.
23 kwi 15 08:46 | ocena:63%
Liczba głosów:19
63%
37%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Bednarz do LegiUżytkownik anonimowy
~Bednarz do Legi :
No photo~Bednarz do LegiUżytkownik anonimowy
Jacuś nie pieprz bzdur - sam poszedłeś do Legi bo widziałeś lepszą kasę, a nie że trener cie nie chciał . A potem twój wywiad, że w końcu grasz w profesjonalnym klubie( Legi) a nie u jakiś amatorów z Chorzowa. Teraz przyszedłeś do Chorzowa bo gdzie indziej cię nie chcą - to jest prawdziwy powód twojego powrotu do RUCHU. To za miłość do Legi cie nie chcą w Chorzowie. I tyle w temacie....
23 kwi 15 17:35 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~TSW Użytkownik anonimowy
~TSW
No photo~TSW Użytkownik anonimowy
do ~trener79:
No photo~trener79Użytkownik anonimowy
23 kwi 15 08:29 użytkownik ~trener79 napisał
Szkoda że takich ludzi w Polsce się nie szanuje, niestety chamstwo, nienawiść wygrywa. Przez to że Wisła zrezygnowała z usług Pana Jacka starciłem do tego klubu szacunek. Panie Jacku powodzenia!
Kolego, popatrz na działalność tego "prawnika". Wytoczone, przegrane procesy, które w Wiśle toczył.
23 kwi 15 08:40 | ocena:68%
Liczba głosów:38
68%
32%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~trener79Użytkownik anonimowy
~trener79 :
No photo~trener79Użytkownik anonimowy
Szkoda że takich ludzi w Polsce się nie szanuje, niestety chamstwo, nienawiść wygrywa. Przez to że Wisła zrezygnowała z usług Pana Jacka starciłem do tego klubu szacunek. Panie Jacku powodzenia!
23 kwi 15 08:29 | ocena:51%
Liczba głosów:79
49%
51%
| odpowiedzi: 4
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~fbfbfUżytkownik anonimowy
~fbfbf
No photo~fbfbfUżytkownik anonimowy
do ~Szczypior:
No photo~SzczypiorUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 13:09 użytkownik ~Szczypior napisał
P. Jacku tylko grupka kretynów, niszczaca Wisłę
tak uważała. Większość kibiców doceniała pańską pracę.
Szkoda tylko, że Cupiałowi brakło odwagi by do końca stłamsić
i wygnać pewne łachudry z klubu.Środowisko to ma wielce negatywny
wpływ na ilość kibicó
Gość kłamał wszystkim w żywe oczy Jesli dla ciebie większość była za Jackiem to dlaczego go zwolnili? W tej sprawie to kibice mieli rację i bardzo dobrze, że pozbyli się złotoustego jacka.
23 kwi 15 16:10 | ocena:50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~semmelUżytkownik anonimowy
~semmel :
No photo~semmelUżytkownik anonimowy
Wszędzie gdzie pracował pamiętają go raczej ze złej strony, więc coś w tym musi być.
http://bialysemmel.blogspot.com
23 kwi 15 08:18 | ocena:51%
Liczba głosów:41
49%
51%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~fdUżytkownik anonimowy
~fd
No photo~fdUżytkownik anonimowy
do ~cez:
No photo~cezUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 10:05 użytkownik ~cez napisał
Największym błędem było to że w Wiśle nie stworzył szkółki piłkarskiej z porządnym zapleczem w okresie kiedy można było wydawać full kasy na transfery Pan Bednarz twierdził że lepiej kupić piłkarza niż go wychować bo może być tak że 16 latka im podkopią
Bednarz sam w wywiadach opowiadał, że założenie szkółki to kilka/kilkanaście milionów złotych, które odzyska się dopiero za ok 10 lat (czyli gdy pierwszy rocznik osiągnie 16-17 lat). Cupiał na to nie chciał się zgodzić. Teraz korzystają z prywatnej szkółki Szymkowiaka (tak mi się wydaje, że to on jest właścicielem).
23 kwi 15 12:11 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Do CezUżytkownik anonimowy
~Do Cez
No photo~Do CezUżytkownik anonimowy
do ~cez:
No photo~cezUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 10:05 użytkownik ~cez napisał
Największym błędem było to że w Wiśle nie stworzył szkółki piłkarskiej z porządnym zapleczem w okresie kiedy można było wydawać full kasy na transfery Pan Bednarz twierdził że lepiej kupić piłkarza niż go wychować bo może być tak że 16 latka im podkopią
To co napisałeś to były działania Cupiała.
23 kwi 15 10:30 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~robertUżytkownik anonimowy
~robert :
No photo~robertUżytkownik anonimowy
no i widzisz łysy kolego? Ktoś wreszcie trafnie okreslił twoje "człowieczeństwo" i twój "profesjonalizm". Ty prosty człowieczku...przejrzyj na oczy swoje głupotą zaślepione! Byłeś, jesteś i pozostaniesz TYLKO przeciętynym kopaczem, NIC ponad to!
23 kwi 15 09:07 | ocena:64%
Liczba głosów:22
36%
64%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~pies Użytkownik anonimowy
~pies :
No photo~pies Użytkownik anonimowy
Co te matoły na wiśle chciały od chłopa? do dziś tego nie mogę pojąć banda prostaków jak zagnie parol to nie ma przebacz tylko nie wiem o co właściwie poszło chyba że tak za żywota
23 kwi 15 08:53 | ocena:57%
Liczba głosów:44
43%
57%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~były już kibicUżytkownik anonimowy
~były już kibic :
No photo~były już kibicUżytkownik anonimowy
życzę powodzenia i dziękuję za pracę w wiśle
23 kwi 15 09:54 | ocena:54%
Liczba głosów:28
54%
46%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~legionistaUżytkownik anonimowy
~legionista :
No photo~legionistaUżytkownik anonimowy
Błędem tego łysego ch... było przejście z Legii na stronę wroga.
23 kwi 15 12:50 | ocena:50%
Liczba głosów:10
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~prowincjuszUżytkownik anonimowy
~prowincjusz :
No photo~prowincjuszUżytkownik anonimowy
To był wyjątkowy szkodnik w Wiśle. Niech się teraz Ruch z nim męczy, a potem pewnie wystartuje (jak wróble ćwierkają) do Sejmu z listy PO. Przecież był jakiś powód, że tak się "przytulał" do ministra Sienkiewicza (tego od ch..du..i kamieni kupa)
23 kwi 15 14:58 | ocena:60%
Liczba głosów:5
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KartUżytkownik anonimowy
~Kart :
No photo~KartUżytkownik anonimowy
Szkoda Pana ale Cupiał się sprzedał ! i rozpiertolą mu ten klubik. Chodzi na smyczy jak piesek !
23 kwi 15 11:13 | ocena:64%
Liczba głosów:11
36%
64%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Żona Przemek Użytkownik anonimowy
~Żona Przemek :
No photo~Żona Przemek Użytkownik anonimowy
Fakt ,ze jests łysym ... Ale nie wiedziałem ,ze umiesz czytać ,ze jestes skarzypyta i chwalipięta .
23 kwi 15 08:45 | ocena:67%
Liczba głosów:12
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ABUżytkownik anonimowy
~AB :
No photo~ABUżytkownik anonimowy
Dlaczego warszawskie ciumry piszecie były prezes Wisły. Napiszcie były piłkarz legii, albo obecny działacz Ruchu. Strasznie was boli w tej stolycy, że już nie psuje krwi Wiśle, jak wasi układni sędziowie?
23 kwi 15 13:49 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jozek2108Użytkownik anonimowy
~jozek2108 :
No photo~jozek2108Użytkownik anonimowy
bednarz to koń trojański w wisle zatrudnic bylego legioniste to byl strzal w stope
23 kwi 15 10:33 | ocena:68%
Liczba głosów:19
32%
68%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~tyktakUżytkownik anonimowy
~tyktak :
No photo~tyktakUżytkownik anonimowy
Po co się tak męczyć i czytać. Wystarczy lusterko.
23 kwi 15 11:01 | ocena:67%
Liczba głosów:6
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~jjUżytkownik anonimowy
~jj :
No photo~jjUżytkownik anonimowy
Jacek
jestes nim taka prawda:)
23 kwi 15 12:53 | ocena:67%
Liczba głosów:6
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~krytykUżytkownik anonimowy
~krytyk
No photo~krytykUżytkownik anonimowy
do ~semmel:
No photo~semmelUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 08:18 użytkownik ~semmel napisał
Wszędzie gdzie pracował pamiętają go raczej ze złej strony, więc coś w tym musi być.
http://bialysemmel.blogspot.com/2015/04/wiosenne-porzadki-w-cracovii.html
Co za baran z tego semmela...wszędzie w komentarzach ludzie piszą, ze jego blog jest słaby, więc coś w tym musi być.
Na drugi raz pomyśl, zanim cokolwiek zaczniesz komentować.
23 kwi 15 13:08 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ABUżytkownik anonimowy
~AB
No photo~ABUżytkownik anonimowy
do ~fd:
No photo~fdUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 12:11 użytkownik ~fd napisał
Bednarz sam w wywiadach opowiadał, że założenie szkółki to kilka/kilkanaście milionów złotych, które odzyska się dopiero za ok 10 lat (czyli gdy pierwszy rocznik osiągnie 16-17 lat). Cupiał na to nie chciał się zgodzić. Teraz korzystają z prywatnej szkółk
Po czym wyprzedał zawodników pierwszej drużyny, nie inwestując w wychowanków i nie mając pieniędzy na transfery. A to ci dopiero łebski umysł. Pewnie sam chciał pograć.
23 kwi 15 13:15 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kalifatUżytkownik anonimowy
~kalifat
No photo~kalifatUżytkownik anonimowy
do ~semmel:
No photo~semmelUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 08:18 użytkownik ~semmel napisał
Wszędzie gdzie pracował pamiętają go raczej ze złej strony, więc coś w tym musi być.
http://bialysemmel.blogspot.com/2015/04/wiosenne-porzadki-w-cracovii.html
Na KS też będziesz spamował tymi gimbopocinami? bo na miano wypocin to nawet nie zasługuje... daj sobie chłopie spokój z tym blogiem i wstydu oszczędź
23 kwi 15 10:22 | ocena:100%
Liczba głosów:5
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~student anatomiiUżytkownik anonimowy
~student anatomii :
No photo~student anatomiiUżytkownik anonimowy
ponoc kazdy facet upadabnia sie z czasem do włąsnego oprzyrzadowania , tak ze po geometrii Makro mozna zrekonstruowac geometrie ukladu mikro
23 kwi 15 10:00 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ABUżytkownik anonimowy
~AB
No photo~ABUżytkownik anonimowy
do ~Szczypior:
No photo~SzczypiorUżytkownik anonimowy
23 kwi 15 13:09 użytkownik ~Szczypior napisał
P. Jacku tylko grupka kretynów, niszczaca Wisłę
tak uważała. Większość kibiców doceniała pańską pracę.
Szkoda tylko, że Cupiałowi brakło odwagi by do końca stłamsić
i wygnać pewne łachudry z klubu.Środowisko to ma wielce negatywny
wpływ na ilość kibicó
Szanowny kibicu z łazienek. Być może niedługo Jacuś uszczęśliwi ciebie i twoich miłujących go kolegów. Tego ci życzę.
23 kwi 15 13:40 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~nabrzmiały członek pisUżytkownik anonimowy
~nabrzmiały członek pis :
No photo~nabrzmiały członek pisUżytkownik anonimowy
wielki człowiek, wizjoner !! nie szkodzi, że łysy- łysych mają na jesień przykryć papą także głowa do gory chlopaku !
23 kwi 15 13:01 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~naendertalUżytkownik anonimowy
~naendertal :
No photo~naendertalUżytkownik anonimowy
takie czasy , coraz wiecej facetow sie depiluje
23 kwi 15 10:02 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ABUżytkownik anonimowy
~AB
No photo~ABUżytkownik anonimowy
do ~trener79:
No photo~trener79Użytkownik anonimowy
23 kwi 15 08:29 użytkownik ~trener79 napisał
Szkoda że takich ludzi w Polsce się nie szanuje, niestety chamstwo, nienawiść wygrywa. Przez to że Wisła zrezygnowała z usług Pana Jacka starciłem do tego klubu szacunek. Panie Jacku powodzenia!
Twój szacunek jest tyle co ty sam, czyli nic.
23 kwi 15 13:46 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Jacek BednarzUżytkownik anonimowy
~Jacek Bednarz :
No photo~Jacek BednarzUżytkownik anonimowy
Bardzo przepraszam tylko nie łysy
23 kwi 15 14:02 | ocena:60%
Liczba głosów:5
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BeniUżytkownik anonimowy
~Beni :
No photo~BeniUżytkownik anonimowy
Wyjątkowy bufon !
23 kwi 15 15:00 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~CholoUżytkownik anonimowy
~Cholo
No photo~CholoUżytkownik anonimowy
do ~trener79:
No photo~trener79Użytkownik anonimowy
23 kwi 15 08:29 użytkownik ~trener79 napisał
Szkoda że takich ludzi w Polsce się nie szanuje, niestety chamstwo, nienawiść wygrywa. Przez to że Wisła zrezygnowała z usług Pana Jacka starciłem do tego klubu szacunek. Panie Jacku powodzenia!
Jacuś nie pieprz!
23 kwi 15 14:59 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~mocium panieUżytkownik anonimowy
~mocium panie :
No photo~mocium panieUżytkownik anonimowy
Bez przesady nie tak calkiem lysy. Gdzieniegdzie ma kilka wloskow.
23 kwi 15 12:38 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~wisUżytkownik anonimowy
~wis :
No photo~wisUżytkownik anonimowy
Oj tam, oj tam, po co sie zaraz obrażać. Bo to ludziska niejednemu wygarną co im lezy na wątrobie, a prezes w końcu jest nie tylko od spijania smietanki, ale też od zbierania po tyłku. A że łysa pała jest to fakt bezsporny.
23 kwi 15 12:16 | ocena:83%
Liczba głosów:6
17%
83%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lufa73Użytkownik anonimowy
~lufa73 :
No photo~lufa73Użytkownik anonimowy
Niech się Pan cieszy, że nie nazwano Platformersem
23 kwi 15 12:02
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lynxUżytkownik anonimowy
~lynx :
No photo~lynxUżytkownik anonimowy
Więc pan Bednarz uważa, że nie jest łysy?
23 kwi 15 09:29 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~reszta prawdziwa?Użytkownik anonimowy
~reszta prawdziwa? :
No photo~reszta prawdziwa?Użytkownik anonimowy
A co? Niełysy?
23 kwi 15 09:16 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~uvUżytkownik anonimowy
~uv :
No photo~uvUżytkownik anonimowy
Pan Jacek Bednarz jest chyba przyzwoitym człowiekiem. Szkopuł w tym, że nie ma talentu do tego, czym się zajmuje.
23 kwi 15 08:52 | ocena:75%
Liczba głosów:8
25%
75%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~smaugUżytkownik anonimowy
~smaug :
No photo~smaugUżytkownik anonimowy
Trudno żeby pisać o nim owłosiony h.......
23 kwi 15 08:24 | ocena:68%
Liczba głosów:25
68%
32%
Link do tego komentarza: