Jacek Bednarz nowym dyrektorem sportowym Piasta

Były reprezentant Polski, Jacek Bednarz od dziś będzie pełnił obowiązki dyrektora sportowego w Piaście Gliwice. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Piworowicza.

WISLA KRAKOW - ZAGLEBIE LUBIN
 fot. Tomasz Folta  /  źródło: Pressfocus

- Głównym powodem mojej decyzji o przyjęciu propozycji Piasta jest to, że wierzę w zespół - powiedział były piłkarz Ruchu Chorzów, Legii Warszawa czy Pogoni Szczecin. Wcześniej stanowisko dyrektora sportowego w zespole z Gliwic pełnił Łukasz Piworowicz, który stracił pracę na początku października.

 

- W Gliwicach powstaje bardzo ciekawa grupa ludzi, która jako zespół może dużo osiągnąć. Mam na myśli prezesa zarządu, pierwszego trenera i sztab szkoleniowy. Kluczowe jest to, że wszyscy wymienieni oraz ja widzimy potencjał w tej drużynie, która może grać dużo lepiej i może osiągać lepsze wyniki. Moją rolą będzie stymulowanie tego procesu - podkreślił Bednarz, któremu rola dyrektora sportowego nie jest obca. Wcześniej bowiem pracował na tym samym stanowisku w Legii Warszawa oraz Wiśle Kraków. W klubie z ulicy Reymonta był przez jakiś czas prezesem zarządu. Od listopada 2013 do czerwca 2016 był prokurentem w Ruchu Chorzów, skąd przeniósł się do spółki Ekstraklasa, gdzie sprawował funkcję członka zarządu.

 

- Jacek Bednarz jest w środowisku piłkarskim doskonale znany i nie trzeba go nikomu przedstawiać. Nowy dyrektor sportowy zna sposób funkcjonowania klubu sportowego i właściwie już dziś rozpoczyna pracę w Piaście. Liczymy, że wesprze klub swoją wiedzą oraz doświadczeniem - powiedział prezes Piasta Gliwice, Paweł Żelem.

Komentarze (8)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~19R20:
No photo~19R20Użytkownik anonimowy
23 paź 17 22:15 użytkownik ~19R20 napisał
niestety nie ma już ratunku dla Piasta.
No niestety, nie ma już ratunku dla Piasta, wiemy, wiemy.
Wiemy o tym wszyscy doskonale. W całym regionie G. Śląska nie ma już ani jednego koła ratunkowego.
A to wszystko przez was bankRutów z PeRfumowa bo ratując swoją "legendę bez końca" przed zatonięciem zużyliście cały sprzęt ratowniczy w regionie G. Śląska i dziś brakuje go dla innych klubów :)))
28 paź 17 03:36 | ocena:60%
Liczba głosów:5
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Tak się można bawić tylko za kasę podatnika!
23 paź 17 21:14 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~19R20Użytkownik anonimowy
~19R20 :
No photo~19R20Użytkownik anonimowy
niestety nie ma już ratunku dla Piasta.
23 paź 17 22:15 | ocena:67%
Liczba głosów:9
33%
67%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii