Leszek Ojrzyński: Straciliśmy Janotę i Korzyma

Znów musieliśmy gonić wynik. To nasze fatum. Trzeba wylizać rany i radzić sobie bez dwóch zawodników - mówi trener Górnika.

Leszek Ojrzyński
 /  fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Straciliśmy bramkę tak, jak z Koroną, na początku spotkania, choć w pierwszej minucie to my mieliśmy piłkę w polu karnym i rzut rożny. Ale popełniliśmy błąd przy pressingu, były za duże odległości w środkowej strefie. Mieliśmy jeszcze szansę przechwycić podanie na skrzydło, ale nie udało się i straciliśmy gola podobnego jak z Podbeskidziem - Leszek Ojrzyński, trener Górnika, bardzo szczegółowo przeanalizował pierwsze 100 sekund meczu.

 

Nic dziwnego - miały wpływ na kolejne minuty. - Znów musieliśmy gonić wynik. To nasze fatum, które nas prześladuje. Tylko ze Śląskiem strzeliliśmy pierwsi gola i ten mecz wygraliśmy. Walczyliśmy jednak dalej, mieliśmy dwie bardzo dobre sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy, a Wisła czekała na kontry. Ma do tego bardzo dobrych zawodników i mogła podwyższyć rezultat - przypominał Ojrzyński.

 

W drugiej połowie udało się zdobyć bramkę po stałym fragmencie gry, mieliśmy wyśmienitą sytuację na 2:1, ale niestety Cierzniak obronił. W ostatnich 15 minutach zeszło z nas powietrze i to Wisła miała lepsze sytuacje - realnie oceniał widowisko opiekun zabrzan. - Mamy jeden punkt, który za wiele nie zmienia, bo po podziale punktów nadal zostanie nam pięć...

 

Nie jest to jedyny problem Leszka Ojrzyńskiego. - Musimy wylizać rany i radzić sobie w następnych trzech albo więcej meczach bez Michała Janoty i Macieja Korzyma. Obaj mają kontuzje mięśnia dwugłowego uda. W przypadku Korzyma może to być coś poważniejszego, bo nie wstał o własnych siłach, tylko musiał być zniesiony - podkreślał ze smutkiem.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
~Max :
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
Ojrzyński, koniec kitu. Widać, że nie potrafisz wyciągnąć Górnika z marazmu. Miej honor i odejdź.
21 lis 15 11:55 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~J.Sbirenda- bytom.Użytkownik anonimowy
~J.Sbirenda- bytom. :
No photo~J.Sbirenda- bytom.Użytkownik anonimowy
P. Trenerze, to żadna strata. takich grajków-na tym poziomie (marnym) w Górniku jeszcze trochę jest.
21 lis 15 08:53 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Rysiek 88Użytkownik anonimowy
~Rysiek 88 :
No photo~Rysiek 88Użytkownik anonimowy
Górnik przede wszystkim powinien stracić Ojrzyńskiego, bo z nim długo nie pociągnie.
21 lis 15 00:48 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii