Górnik Zabrze rozpoczął sprzedaż biletów na derby z Ruchem!

Stadion Górnika
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: FOCUSMEDIA

Na Roosevelta spodziewają się 24000 widzów na otwarciu stadionu.

W samo południe rozpoczęła się sprzedaż biletów na derbowe stracie Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów. Kiedy w Zabrzu kończyła się konferencja prasowa, poprzez system dystrybucji biletów w internecie sprzedano ponad 200 biletów. Na razie można je kupować za pośrednictwem strony bilety.arenazabrze.pl. Warunki, które trzeba spełnić, to zalogowanie się w systemie oraz posiadanie własnego adresu mailowego. Nie trzeba już mieć karty kibica, a bilet w zasadzie można zakupić w każdym zakątku świecie i samemu go wydrukować. W ten sposób jedna osoba może kupić maksymalnie dziesięć biletów, z tym, że każda z nich musi mieć wyodrębniony własny adres mailowy.
Tradycyjna metoda sprzedaży zacznie się 10 lutego w punktach, w których do tej pory można było kupić bilety, a po 15 lutego w nowych „okienkach”. Wtedy też można będzie nabyć do dziesięciu biletów posiadając dane osobowe osób, którym chce się nabyć „wejściówki”.
Górnik zakłada, że 21 lutego stadion wypełni się do ostatniego miejsca, a WDŚ zobaczy z trybun 24 tysięcy widzów. Na Roosevelta zabraknie fanów Ruchu, którzy na obiekt Górnika od lat nie przyjeżdżają, poza tym obowiązuje ich zakaz uczestniczenia w wyjazdowych meczach Ruchu do końca sezonu. W tej sytuacji wszystkie krzesełka zajmą sympatycy Górnika.
Bilety na mecz z Ruchem kosztują od 20 do 50 złotych, przy czym większość jest dostępna od 30 do 40 złotych. Razem z biletem kibice dostaną klubowy szalik. Miejsca VIP na ten konkretny mecz zostaną przeznaczone wyłącznie dla zaproszonych gości. Co ważne, Górnik wiosną nie będzie sprzedawał karnetów.

Komentarze (13)

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Otwarcie chyba kawałka stadionu?Chyba że się mylę?To przepraszam.Swoją drogą już mnie rwie na ekstraklase...będzie widowisko.Wiosną bez karnetów po co ?
1 lut 16 16:13 | ocena:100%
Liczba głosów:3
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~st77Użytkownik anonimowy
~st77
No photo~st77Użytkownik anonimowy
do ~KSGliwice:
No photo~KSGliwiceUżytkownik anonimowy
2 lut 16 15:21 użytkownik ~KSGliwice napisał
Gorolu u nos nie ma biedaszybów najwyżej w Chorzowie kradną wongiel z cugów.
Dobrze godo- wódki mu dać;)
4 lut 16 13:04
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kggUżytkownik anonimowy
~kgg
No photo~kggUżytkownik anonimowy
do ~KSGliwice:
No photo~KSGliwiceUżytkownik anonimowy
1 lut 16 18:44 użytkownik ~KSGliwice napisał
Do godziny 18-ej z 24 000 zostało jeszcze 15 000 biletów.
no już zostało 7800 biletów
3 lut 16 16:49
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii