Górnik szykuje się na Wielkie Derby Śląska. Ile będą kosztować bilety?

Stadion w Zabrzu
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

W poniedziałek o 11.30 Górnik organizuje konferencję prasową, na której po raz pierwszy poda szczegóły związane z otwarciem stadionu.

Jak wiadomo, trzy trybuny mogące pomieścić 24000 widzów zostaną udostępnione na derbowe starcie z Ruchem Chorzów. Czasu nie zostało wiele, ale dziś nie ma żadnego zagrożenia, by nie udało się tego dnia udostępnić kibicom wszystkich miejsc.


Klub na pewno poda ceny biletów. Wiadomo, że na starcie z Ruchem będą nieco droższe – około 30 złotych - ale przede wszystkim dlatego, że Górnik do każdej wejściówki chce dołączyć pamiątkowy gadżet. Z naszych informacji wynika, że będzie to klubowy szalik przygotowany specjalnie na ten konkretny mecz. Generalnie zwyciężyła opcja, by ceny biletów były na podobnym poziomie jak jesienią. A nie były to kwoty „odstraszające”, bo mecze Górnika można było oglądać już za 15-20 złotych. Klub chce, by wiosną jak najwięcej fanów odwiedzało nowy obiekt.

 

Co ważne, tracą ważność wszystkie dotychczasowe karty kibica. Do zakupienia biletu od dziś wystarczy dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL. Klub zachęca jednak kibiców do wyrabiania nowych lojalnościowych kart Górnika Zabrze. Dzięki nim wejście na obiekt będzie sprawniejsze, kibic będzie też mógł czerpać dodatkowe korzyści z programu lojalnościowego.


Mecz z Ruchem nie będzie oficjalnym otwarciem stadionu – to planowane jest na lato tego roku. Skoro jednak zabrzan czeka tak prestiżowe starcie i będzie można pierwszy raz udostępnić wszystkie miejsca siedzące, to Górnik chce na 21 lutego zaprosić wiele byłych gwiazd klubu. Większość z nich potwierdziła przyjazd do Zabrza.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
do ~hoho:
No photo~hohoUżytkownik anonimowy
31 sty 16 20:26 użytkownik ~hoho napisał
Janek nadal szczytujesz przed kompem? Haha lecz dalej kompleksy w necie . Jak się nie podoba nie oglądaj nie czytaj i tyle . Wiem że dla takich jak Ty Internet to jedyne okno na świat i sposób na dowartościowanie się . W życiu normalnym jesteś nikim i nic
Dziękuje za opowiedzenie mojego życiorysu.....szkoda że nic na temat derbów Wielkich.A co do stadionu czyż bym kłamał?Trzeba czekać do wyborów wtedy Pani Sz.... coś obieca!
31 sty 16 20:30
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~hohoUżytkownik anonimowy
~hoho :
No photo~hohoUżytkownik anonimowy
Janek nadal szczytujesz przed kompem? Haha lecz dalej kompleksy w necie . Jak się nie podoba nie oglądaj nie czytaj i tyle . Wiem że dla takich jak Ty Internet to jedyne okno na świat i sposób na dowartościowanie się . W życiu normalnym jesteś nikim i niczym i tak już zostanie . Tylko tu i teraz myślisz ze żyjesz jesteś ważny podnosisz swoją samoocenę, lecz to tylko fikcja .
31 sty 16 20:26
Liczba głosów:0
0%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Otwarcia kawałka stadionu!Na taki poziom ligi karnet powinien max 30 zł kosztować!
31 sty 16 18:47 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii