Górnik świętuje urodziny legendy. Odwiedziny wielkich

Dziś swoje 80. urodziny obchodzić będzie legenda Górnika – Stanisław Oślizło. Nic więc dziwnego, że w ostatnich dniach zabrzański klub żył właśnie tą uroczystością.

Prezentacja Gornika Zabrze
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

W czwartek i piątek klub odwiedziły różne znakomitości Górnika, m.in. Włodzimierz Lubański czy Stefan Floreński, który bardzo chciał zobaczyć szatnie drużyny. Okazało się, że nie zmieniła się ona zbyt mocno, a na dawnym miejscu Floreńskiego obecnie siedzi... Szymon Żurkowski. To dobry omen.

 

– Urodziny pana Stanisława Oslizły to dla nas wielkie wydarzenie. To przecież człowiek związany z klubem przez tak wiele lat. Z tej okazji wiele osób nas odwiedziło i odwiedza. Cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć – przyznaje trener Marcin Brosz.

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
Najlepsze życzenia panie Stanisławie ,oby Górnik znów zagrał jak za dawnych lat w finale europejskiego pucharu
13 lis 17 14:38 | ocena:100%
Liczba głosów:15
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Dariusz ŁokietekUżytkownik anonimowy
~Dariusz Łokietek :
No photo~Dariusz ŁokietekUżytkownik anonimowy
Górnik to mój ukochany klub od 7-go roku życia ( a mam już 57). Za sąsiadów w Karczewie mam dawne sławy Legii -Antka Trzaskowskiego i Felka Niedziułkę. Zawsze będę mu kibicował, niezależnie gdzie będzieci grał. Dziś grają SUPER- połączenie młodości z doświadczeniem oraz Dowódca -Brosz, dają wspaniałe efekty. Dariusz Łokietek
14 lis 17 22:47 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~widzUżytkownik anonimowy
~widz :
No photo~widzUżytkownik anonimowy
Sto lat panie Stanisławie jak ten czas szybko leci ponad pięcdziesiąt lat jestem kibicem Górnika wspaniałe chwile wiele radości wszystkiego najlepszego dużo zdrowia p Stanisławie jeszcze wiele tytułów mistrzowskich będzie pan świętował i jak my wszyscy kibice i sympatycy Górnika.
16 lis 17 10:49 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii