Rumun w Cracovii już na wiosnę? Zieliński: Pracujemy nad tym

Cracovia czyni starania, by rumuński obrońca Florin Bejan zaczął grać przy Kałuży już od rundy wiosennej.

Trener Jacek Zieliński chciałby rumuńskiego zawodnika mieć jak najszybciej.
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Piłkarze "Pasów" od niedzieli przebywają na obozie w Wałbrzychu. To nie będzie dla nich łatwy czas. - Główne cele to praca nad przygotowaniem bazowym nie tylko na tę rundę, ale na cały rok. Będziemy ćwiczyć wytrzymałość, siłę i cechy sprawności ogólnej, choć oczywiście nie zaniedbujemy też zajęć z piłką. Zawsze po południu będziemy na boisku, gdzie będziemy odbywać trening biegowy połączony z elementami piłkarskimi - mówi trener Jacek Zieliński.  

Na obozie są wszyscy zawodnicy z kadry Cracovii z poprzedniej rundy, wzmocnieni testowanym Przemysławem Pyrdkiem z Resovii oraz młodymi wychowankami "Pasów" Dawidem Surmą i Szymonem Kiebzakiem. Jednocześnie Cracovia czyni starania, by rumuński obrońca Florin Bejan z ASA Targu Mures, który podpisał niedawno kontrakt obowiązujący od 1 lipca, już na wiosnę pojawił się przy Kałuży. - Rozmawiamy z jego klubem, ale co z tego wyjdzie, nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć - mówi trener Jacek Zieliński.  

Szanse "Pasów" wydają się tym większe, że klub z Targu Mures ma spore problemy finansowe i może mu zależeć, by otrzymać za swojego piłkarza jakiekolwiek pieniądze, zamiast pozwolić mu odejść za darmo.

 

 

Z tej samej kategorii