Pozostający w Rybniku zabrzanie przegrali z Frydkiem Mistkiem

Dawid Ledecky

Podczas gdy Marcin Brosz z częścią zespołu grał z Karviną, ci, którzy pozostali w Rybniku, zagrali z zespołem z Frydka Mistka.

Kiedy piłkarze prowadzeni przez Marcina Brosza grali w Karvinie, na boisku w Rybniku pozostali zawodnicy Górnika kończący zgrupowanie, spotkali się z jedenastką Frydka Mistka.

Rywal wygrał 3:1, już do przerwy prowadząc 3:0, jednak trzeba podkreślić, że zabrzanie nie wykorzystali trzech sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala. Po przerwie honorowe trafienie dla Górnika uzyskał David Ledecky, trafiając do siatki głową po dośrodkowaniu Pikula. W drugiej połowie grający wcześniej na prawej pomocy Dariusz Pawłowski zagrał na prawej obronie.

GÓRNIK ZABRZE – FRYDEK MISTEK 1:3 (0:3)

Bramka dla Górnika Ledecky (60 minuta)

Górnik: Kasprzik – zawodnik testowany (56. Lasik), Wiśniewski, Szeweluchin, Olszewski – Pawłowski, Grendel, zawodnik testowany, Pikul – Ledecky, Urynowicz.