Anglik w poczekalni. Czeka na decyzję

Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj zapadnie decyzja w sprawie gry w Piaście Gliwice Toma Hateleya.

Tom Hateley
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Doświadczony pomocnik z Wysp Brytyjskich, dołączył do piętnastego obecnie w tabeli ekstraklasy zespołu na początku stycznia. Pojechał na pierwszy zimowy obóz do Rybnika-Kamienia, a teraz czeka na decyzje sztabu szkoleniowego i działaczy Piasta co dalej. Wiele wskazuje na to, że Hateley podpisze z gliwiczanami kontrakt. Jak podkreślają w klubie z Gliwic, przed wylotem w środę na drugie zgrupowanie do Hiszpanii, kadra zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika ma być zamknięta.

 

28-letni Hateley od czterech miesięcy, po tym, jak rozstał się ze szkockim Dundee FC, był bez klubu. Jak mówił „Sportowi” trenował jednak gościnnie w Glasgow Rangers i jest w dobrej formie, co pokazały treningi na obozie w Kamieniu.

 

Teraz doświadczony zawodnik czeka na decyzje oficjeli klubu z Gliwic. Zdaje się, że będzie ona pozytywna i jeszcze przed sobotnim sparingiem z MFK Karvina zawodnik podpisze kontrakt z Piastem. Dla Hateleya byłby to powrót do ekstraklasy, po blisko dwóch latach przerwy. Swój ostatni mecz w naszej najwyższej klasie rozgrywkowej zagrał w maju 2016 roku. W sumie, przez 2,5 roku gry w Śląsku Wrocław wystąpił w 71 ekstraklasowych spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Teraz będzie miał szansę poprawić ten bilans grając w Piaście.

 

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
I jeszcze jedno żeby niebyło. Może jusz kiedyś pisałem że nie zgadzam sie na płacaenie z moich podatków takiego marnego klubu jak Piast . Nie wiem czy wiecie ale cienżko pracuje w Giwicach na Strefie Ekonomicznej a moje podatki idą na Piasta Wy nie wiecie jaka cienżka robota jest Ochroniarza na bramce. Trza pilnować ciągle coby nie wywieźli z Zakładu czegoś tam, nawet samochód kiedyś wywieźli ale oczywiście nie na mojej zmianie bo bym nie pozwolił. Musze przejść 5 kilosów dziennie i sprawdzić aż 5 Tirów. Zarabiam w porywach 2 tys no może 2,5 tys na renke a taki piłkarzyna se polata po placu i ma 20 patyków z palcem w pupie. Jedynie może mi taki piłkarz zazdrości munduru bo ślicznie w nim wyglądam. Dlatego mój obecny chłopak zakochał się we mnie. A ja nie pozwolę aby P(i) astuchy korzystały z tego co ja zapracajuę.
19 sty 13:37 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~chorzowianinUżytkownik anonimowy
~chorzowianin :
No photo~chorzowianinUżytkownik anonimowy
Janku piszesz P(i)astuchy. Po tym wyrazie podejrzewam że to marna prowokacja tego durnia z Zabrza hanyseksg. Tylko on tego słowa używa.
19 sty 19:37
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ferUżytkownik anonimowy
~fer
No photo~ferUżytkownik anonimowy
do ~Janek:
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
19 sty 13:37 użytkownik ~Janek napisał
I jeszcze jedno żeby niebyło. Może jusz kiedyś pisałem że nie zgadzam sie na płacaenie z moich podatków takiego marnego klubu jak Piast . Nie wiem czy wiecie ale cienżko pracuje w Giwicach na Strefie Ekonomicznej a moje podatki idą na Piasta Wy nie wiecie
Twoje pieniadze gdy pracujesz w Gliwicach bierze skarbowka I MF, radze zacznij szukac zatrudnienia jako ochraniarz w twoim Goniku, atak w nawiasie czy miasto Zabrze nie finansuje gornika, jestes burakiem I glupcem
19 sty 16:05
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii