Łukasz Sekulski chce z kolegami sprawić prezent kibicom

Widmo spadku z ekstraklasy po wygranej 2:0 ze Śląskiem Wrocław oddaliło się. Napastnik gliwiczan jest zadowolony, ale wie, jak dużo on i zespół muszą dawać z siebie i potrzebna jest ciężka praca. Jednak nastroje w Piaście bardzo się poprawiły.

Piast Gliwice - Slask Wroclaw
 fot. Lukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

- Ten mecz poprawił naszą sytuację w tabeli, jednak ryzyko spadku wciąż pozostaje. Dopóki będą matematyczne szanse na pożegnanie się z ligą, to każdy będzie walczył. Nie możemy liczyć na łut szczęścia, czy patrzeć na wyniki innych zespołów. Musimy dawać z siebie wszystko, tak jak zrobiliśmy to w spotkaniu ze Śląskiem. Tylko taką postawą możemy szybko zapewnić sobie utrzymanie - powiedział zawodnik Piasta Łukasz Sekulski.

- Spokojnie stąpamy po ziemi. Teraz bardzo cieszymy się z trzech oczek, ale też pamiętamy, że za tydzień czeka nas kolejne spotkanie. W Lubinie musimy ponownie zapunktować i jak najszybciej zrealizować nasz główny plan, jakim jest utrzymanie. To bardzo ważne zarówno dla nas oraz naszych kibiców - powiedział Sekulski.

Walkę o utrzymanie gliwiczanie kontynuować będą już w piątek, kiedy to na wyjeździe zmierzą się z Zagłębiem Lubin. - Dzisiaj się cieszymy, ale już od jutra bierzemy się z powrotem do ciężkiej pracy. Ten mecz poprawił naszą sytuację w tabeli, jednak ryzyko spadku wciąż pozostaje. Dopóki będą matematyczne szanse na pożegnanie się z ligą, to każdy będzie walczył. Nie możemy liczyć na łut szczęścia, czy patrzeć na wyniki innych zespołów. Musimy dawać z siebie wszystko, tak jak zrobiliśmy to w meczu ze Śląskiem. Tylko taką postawą możemy szybko zapewnić sobie utrzymanie. Bardzo byśmy chcieli dokonać tego kilka kolejek przed zakończeniem sezonu, żeby nie trzymać siebie ani kibiców w napięciu.

 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~KibiUżytkownik anonimowy
~Kibi :
No photo~KibiUżytkownik anonimowy
Widmo spadku z ekstraklasy po wygranej 2:0 ze Śląskiem Wrocław napawa optymizmem. kogo napawa?
7 maja 17 18:01 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~WidmoUżytkownik anonimowy
~Widmo
No photo~WidmoUżytkownik anonimowy
do ~Kibi:
No photo~KibiUżytkownik anonimowy
7 maja 17 18:01 użytkownik ~Kibi napisał
Widmo spadku z ekstraklasy po wygranej 2:0 ze Śląskiem Wrocław napawa optymizmem. kogo napawa?
Widmo spadku napawa optymizmem - nie pytam kogo, pytam jak ?
7 maja 17 19:21 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii