Nie tylko Polacy kandydują do gry w Piaście

W środę wieczorem drużyna Piasta wyleci na zgrupowanie do Hiszpanii. Działacze gliwiczan robią wszystko, by na pokład samolotu wsiadł Tomasz Jodłowiec.

Piast Gliwice - GKS 1962 Jastrzebie
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Od kilku dni trwają intensywne rozmowy i ustalenia w sprawie wypożyczenia pomocnika z Legii do Piasta. Śląski klub wciąż nie ogłosił piątego transferu, ale z naszych informacji wynika, że jego finalizacja posuwa się powoli do przodu. Tak blisko Piasta, jak Jodłowiec, nie jest za to wyczekiwany przez kibiców nowy napastnik. Od pewnego czasu przewijały się nazwiska Grzegorza Kuświka i Mateusza Szczepaniaka. Tego pierwszego zna trener Waldemar Fornalik z pracy w Ruchu.

 

– W grę wchodzi odejście do ekstraklasy. Inne opcje nas nie interesują. Pogoń i Piast? Rozmawiam z przedstawicielami tych klubów – powiedział menedżer piłkarza, Jarosław Solarz.

 

Z kolei Szczepaniaka szkoleniowiec gliwiczan bardzo ceni, ale Cracovia nie chce oddać zawodnika za darmo. W dodatku o piłkarza bardzo stara się Sandecja Nowy Sącz. Działacze gliwiczan z dyrektorem Jackiem Bednarzem na czele szukają także innych rozwiązań. Kandydaci do ataku pochodzą także z zagranicy, mówi się, że chodzi np. o Islandczyka. Podobnie ma się sprawa z lewym obrońcą, który pochodzi z innego kontynentu! Przy Okrzei nie chcą zdradzać żadnych nazwisk, bo jak wiadomo transfery lubią ciszę. – Mamy wytypowanych kandydatów, rozmawiamy i negocjujemy. Nic więcej na razie nie mogę powiedzieć – powtarza dyrektor Piasta. Możliwe, że nowy napastnik doleci na zgrupowanie w Hiszpanii.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~piastuchUżytkownik anonimowy
~piastuch
No photo~piastuchUżytkownik anonimowy
do ~Jontek:
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
25 sty 08:50 użytkownik ~Jontek napisał
Piast i Polacy.....
Co nie ma, jest Żeluś , łysy dyrduś i nieudacznik trener to wystarczy żeby Piast grał piach.
26 sty 08:11
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
~Jontek :
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
Piast i Polacy.....
25 sty 08:50
Liczba głosów:0
0%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii