Sytuacja z Angielskim jest dynamiczna

Wciąż nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Karola Angielskiego, napastnika Piasta Gliwice.

Pilka nozna. Piast Gliwice - CSKA Moskwa. Oboz treningowy w Hiszpanii. 29.01.2018
 fot. Irek Dorożański  /  źródło: 400mm

Oprócz Górnika Zabrze 21-letnim napastnikiem interesuje się też m.in. GKS Katowice czy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Angielski, który jesienią wystąpił w 8 meczach i strzelił 1 gola, jest brany pod uwagę przez trenera gliwiczan Waldemara Fornalika, ale prawdą jest też, że chętnych na zawodnika nie brakuje, a w nowym klubie „Anglik” miałby większe szanse na grę od pierwszych minut.

 

Najbardziej na piłkarzu zależy Górnikowi, o czym pisaliśmy już wielokrotnie. Tak było latem, gdy trener Marcin Brosz miał nadzieję ściągnąć zawodnika do Zabrza. Do konkretów nie doszło, inaczej niż tej zimy. Według naszych informacji złożył dwie oferty, ale nie zostały one zaakceptowane, gdyż Piast oczekuje większej kwoty.

 

Negocjacje wciąż są jednak otwarte, bo Angielskiemu kontrakt kończy się po sezonie, a nowego nie podpisał i raczej tego nie zrobi. Przed końcem roku mówiło się o zainteresowaniu ze strony Miedzi Legnica. Ostatnio pojawiły się sygnały ze strony Bruk-Betu oraz katowickiej GieKSy. Zawodnika interesuje jednak tylko ekstraklasa. – Zależy mi przede wszystkim na grze. Co będzie ze mną? Nie wiem – powtarza od pewnego czasu 21-letni napastnik. Od wczoraj z zespołem gliwiczan przebywają władze klubu i być może dojdzie do rozmów i ostatecznych ustaleń w sprawie przyszłości Angielskiego.

 

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~OjcieczGliwicUżytkownik anonimowy
~OjcieczGliwic :
No photo~OjcieczGliwicUżytkownik anonimowy
Jak piast będzie dbał o młodzież tak jak dba, to zaraz za Angielskim pójdą inni. Przyszło pare talentów z wiarą i ambicjami i kilku już nie ma. Bo piast chce wychowanków (Krakowczyk wyjątek) albo dziadów, którzy są zaorani zlymi jednostkami tr. Np. Był Januszek i go nie ma, spory talent chyba z Katowic. Teraz strzela nie dla piasta, a piastowi. Jeszcze chwilka i wymkną się kolejni bo nie zależy trenerom na tych, którzy sami ciężko pracują, a na treningach się poprastu bawią z niektórymi "gwiazzdami", oni chcą swoich sredniaczków, którzy dostają wszystko na tacy... Za chwile sie zatrzymają w rozwoju... I okaże sie ze nie ma młodzieży wiec trzeba będzie sięgać po ..staruszków.
1 lut 17:44 | ocena:79%
Liczba głosów:14
79%
21%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
~Jontek :
No photo~JontekUżytkownik anonimowy
Powinien odejść.Jest mlody zdolny do tego Polak.Piast stawia na starych obcokrajowców piątego sortu!
1 lut 08:40 | ocena:75%
Liczba głosów:20
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~hahaUżytkownik anonimowy
~haha :
No photo~hahaUżytkownik anonimowy
Jeżeli Angielski woli 700 osobową wieś w Niecieczy od gliwickiego Piasta to już wiadomo co to jest za klubik :D
1 lut 15:52 | ocena:73%
Liczba głosów:15
73%
27%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii