Dmuchanie na zimne?

Piłkarze z Okrzei w ub. tygodniu „szlifowali” formę w Kamieniu k. Rybnika. Skutki owego „szlifowania” poznamy w sobotnim starciu z Sandecją; sztab szkoleniowy zrezygnował bowiem z organizowania meczu sparingowego, który wieńczyłby pracę na zgrupowaniu.

Gornik Zabrze - Piast Gliwice
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Wieści zdrowotne? Zaniepokojono się oczywiście w Gliwicach informacjami z kadry estońskiej o urazie Konstantina Vassiljeva, który zakończył jego występ przeciwko Gibraltarowi już w 20 minucie. - Według wieści płynących z Estonii zmiana była jednak głównie „dmuchaniem na zimne”, a dolegliwości mięśniowe nie są poważne - usłyszeliśmy wczoraj nieoficjalnie w klubie. Na pełnych obrotach trenują już rekonwalescenci: Mateusz Mak i Martin Bukata. Wątpliwości co do obecności w meczowej kadrze na spotkanie z beniaminkiem wciąż dotyczą natomiast Gerarda Badii.
Warto też przypomnieć, że przez cztery kolei trener Waldemar Fornalik nie będzie mógł skorzystać z usług Jakuba Szmatuły, zawieszonego na taki okres za rzekome „naruszenie nietykalności arbitra” w spotkaniu z Górnikiem Zabrze.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
jakie "rzekome"....a co miał mu walnąć z liścia??....ewidentnie go "tyrpnął"....
12 paź 17 07:45 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii