Turcy zapragnęli mieć u siebie Pazdana

Reprezentacyjny defensor, Michał Pazdan, znów nie narzeka na brak zainteresowania swoją osobą. Mimo że do otwarcia zimowego okienka transferowego zostało jeszcze sporo czasu, obrońca Legii już teraz otrzymał sygnał znad Bosforu. W swoich szeregach chce go mieć Trabzonspor SK, obecnie dwunasta ekipa tureckiej ekstraklasy.

Legia Warszawa - Arka Gdynia
 fot. Rafal Oleksiewicz  /  źródło: Pressfocus

Przypomnijmy, że niemal dokładnie przed rokiem 30-letni obecnie zawodnik odrzucił zaloty ze strony Besiktasu Stambuł. Czy zatem najbliższej zimy zdecyduje się na transfer do drużyny teoretycznie słabszej? Kwestia mocno wątpliwa. Inna sprawa, że nie wszystko zależy od niego. Jego kontrakt z Legią zachowuje ważność do końca czerwca 2019 roku. Szefowie stołecznego klubu będą żądać za swojego piłkarza kwoty sięgającej dwóch milionów euro.
Pazdan odlicza tymczasem dni do zbliżającego się szlagieru ekstraklasy. W najbliższą niedzielę przy Łazienkowskiej zamelduje się lider tabeli, Górnik Zabrze. „Pirania” bardzo liczy na występ w tym spotkaniu, mimo że zgrupowanie reprezentacji Polski musiał opuścić przedwcześnie z powodu kontuzji. Legia nie wydała komunikatu na temat stanu zdrowia zawodnika, jednak nieoficjalnie wiadomo, że uraz nie jest groźny. Do hitu kolejki mistrzowie Polski powinni przystąpić z filarem bloku obronnego w wyjściowym składzie.

 

Z tej samej kategorii