Bartoszek: Zespół pokazał, że gra do ostatniej minuty

Pogon Szczecin - Termalica Bruk Bet Nieciecza

Trener gospodarzy docenia determinację swoich zawodników w meczu z Piastem. To zaowocowało wygraną 2:1.

Maciej BARTOSZEK, trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: - Wiedzieliśmy, jak ciężki i ważny to mecz. Chcieliśmy narzucić swoją grę, ale w pierwszej połowie brakowało nam spokoju w rozegraniu. Było dużo nerwowości. Graliśmy wysoko, agresywnie, ale zawsze czegoś w tych akcjach brakowało – ostatniego podania, lepszej decyzji. Piast miał momenty w drugiej połowie, gdy zaczął być dłużej przy piłce. Próbowaliśmy go wciągnąć, bo ciężko 90 minut grać na takich obrotach, jak w pierwszej połowie. Liczyliśmy na kontry, ale wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich minutach. To był dreszczowiec w Niecieczy. Zespół znów pokazał charakter i pokazał, że gra do ostatniej minuty. Bartosz Szeliga ma problem ze stawem skokowym. Wygląda na to, że dość poważny.