Ojrzyński: Końcówka była w wykonaniu gospodarzy niebezpieczna

Szkoleniowiec Arki Gdynia spodziewał się takiej gry zabrzan. Chwali swoją drużynę za pierwszą połowę. Odniósł się także do postawy kibiców.

Arka Gdynia - Wisla Plock
 fot. Piotr Matusewicz  /  źródło: Pressfocus

Leszek OJRZYŃSKI, trener Arki Gdynia: - Pierwsza połowa to były szachy. Gra toczyła się w wolnym tempie, mało się działo. W drugiej moja drużyna zagrała lepiej. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, zmieniliśmy swój system gry, mieliśmy sytuacje podbramkowe i strzeliliśmy gola. Uczulałem moich zawodników, że po stracie Górnik na pewno ruszy do przodu. I tak się stało, zostaliśmy skarceni. Końcówka była w wykonaniu gospodarzy niebezpieczna. Zdobyliśmy jeden punkt, co musimy uszanować. Tadeusz Socha odzyskał przytomność, ale trzeba go będzie obserwować, bo po takich urazach najważniejszy jest kolejny dzień. Bluzgi z trybun? Wiem, że nadepnąłem wielu osobom na odcisk. Jak Górnik Zabrze w grudniu był najlepszy w ekstraklasie niektórzy zapowiadali, że wywiozą mnie na taczkach, a dzisiaj odwracali wzrok, aby mnie nie zobaczyć. 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Kibic Użytkownik anonimowy
~Kibic :
No photo~Kibic Użytkownik anonimowy
Brawo panie Ojrzynski pokazał pan temu śmiesznymu klubowi szkoda że po bramce przyszło w szeregach obronnych rozluźnienie ale tak Arka była lepsza po tym górnik Zabrze w następnym meczu z Cracovia i pewna porażka nawet Angulo nie pomoże co pokazał mecz z Arka ten pan jest przereklamowany
14 sie 17 09:05 | ocena:100%
Liczba głosów:4
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Pseudo trener ale kozaczy jak zawsze....
13 sie 17 18:41 | ocena:100%
Liczba głosów:5
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii