Piłkarze Legii po powrocie z Poznania pobici przez kiboli!

Niepowodzenia Legii Warszawa przeszły na niebezpieczny poziom bandyckich zachowań tzw. kibiców. To, co wydarzyło się na terenie warszawskiego klubu to skandal.

Lech Poznań Legia Warszawa Lotto ekstraklasa
 fot. Piotr Kucza  /  źródło: FOTOPYK

Jak się okazuje, na klubowym parkingu na autobus z piłkarzami, którzy wracali po przegranym meczu z Lechem Poznań 3:0, czekała grupa kibiców. Zawodnicy mistrza Polski zostali poproszeni o wyjście z pojazdu. Sądząc, że czeka ich słowna utarczka i reprymenda od fanów, uczynili to. Wtedy grupa agresywnych osób zaczęła bić piłkarzy w głowy i twarz. Nikt nie odniósł większych obrażeń. Trener Romeo Jozak, który stał obok, nie był zaatakowany przez kiboli. Napastnicy zapowiedzieli, że kolejny raz pojawią się, gdy gra Legii nie ulegnie poprawie.

Zastanawiające w tym wszystkim jest to, że teren klubu jest monitorowany, a dodatkowo chroniony. Nikt z pracowników ochrony nie znajdował się w tym czasie w pobliżu zdarzenia.

Z informacji, do których dotarł "Przegląd Sportowy" wynika, że część piłkarzy nosi się z zamiarem rozwiązania kontraktów. Legia nie zapewniła im bowiem ochrony na terenie obiektu, do czego jest zobowiązana, mogą więc mieć podstawy, by rozstać się ze swoim pracodawcą. Gdyby do tego doszło, to przy winie leżącej po stronie klubu, ten zobowiązany jest wypłacić pieniądze należne do końca trwania kontraktu. Dla Legii oznaczałoby to poważne tarapaty sportowe i finansowe.

 

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Nic w tym dziwnego... "Jaki klub tacy kibice".
2 paź 17 12:06 | ocena:82%
Liczba głosów:11
82%
18%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~vUżytkownik anonimowy
~v :
No photo~vUżytkownik anonimowy
niech pis dalej broni kiboli!!!!!
2 paź 17 16:52 | ocena:57%
Liczba głosów:7
43%
57%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~MaksUżytkownik anonimowy
~Maks :
No photo~MaksUżytkownik anonimowy
Jaki klub,tacy kibice hehe
2 paź 17 14:28 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii