Jacek Magiera nie jest już trenerem Legii Warszawa!

Zaskakująca informacja z obozu mistrzów Polski. Pracę, wraz ze sztabem szkoleniowym stracił Jacek Magiera.

Legia Warszawa - FC Sheriff Tiraspol
 fot. Rafal Oleksiewicz  /  źródło: Pressfocus

Decyzją zarządu klubu Legia Warszawa Jacek Magiera przestał dzisiaj pełnić obowiązki trenera pierwszego zespołu. Klub zakończył również współpracę z dyrektorem sportowym - Michałem Żewłakowem. Ze sztabu Legii odchodzi ponadto asystent trenera - Tomasz Łuczywek oraz trener przygotowania fizycznego - Sebastian Krzepota.
- Spotkałem się z Jackiem dziś rano i podziękowałem mu za wszystko co zrobił dla Legii, nie tylko jako pierwszy trener, ale przez te wszystkie lata, które spędził w Klubie. To była dla mnie osobiście bardzo ciężka rozmowa, bo darzę Jacka olbrzymim szacunkiem i sympatią. On jest i pozostanie częścią Klubu. Mam nadzieję, że kiedyś tu jeszcze wróci. Nigdy nie zapomnimy mu pięknych chwil, które przeżyliśmy w Lidze Mistrzów oraz Mistrzostwa Polski. Dzisiaj w Klubie konieczne są jednak głębsze zmiany w obszarze sportowym, które mają nam pomóc osiągnąć cel na ten rok, jakim jest obrona Mistrzostwa Polski, ale przede wszystkim zbudować w Klubie długofalową jakość, która będzie fundamentem trwałego rozwoju i sukcesów sportowych na miarę naszych ambicji i oczekiwań. Dlatego musieliśmy podjąć trudne, ale przemyślane decyzje - powiedział Dariusz Mioduski, prezes zarządu Legii Warszawa.

Jeszcze w środę podana zostanie informacja o obsadzie stanowiska trenera pierwszego zespołu.

 

 

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~kriswitUżytkownik anonimowy
~kriswit :
No photo~kriswitUżytkownik anonimowy
Polityka polskiego futbolu - mieć marnych kopaczy a potem winić trenera za to ,że nie ma wyników. Może mądre głowy w krawatach zrozumieją w końcu ,że dziś nie osiągną sukcesu byle jakimi piłkarzami,którym tylko kasa w głowie ,a ambicji zero.Trenera Magiery mi żal.bo facet z pewnością kiepskim trenerem nie jest.
13 wrz 17 13:47 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Waldemar Fornalik trenerem????
13 wrz 17 11:02 | ocena:67%
Liczba głosów:6
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ThorUżytkownik anonimowy
~Thor :
No photo~ThorUżytkownik anonimowy
Tak się kończą sny o potędze w polskim wydaniu. I to nie wina Magiery. Jak się kupuje byle jakich grajków, aby kumple agenci zawodników mogli zarobić, to efekty są potem opłakane.
13 wrz 17 10:59 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii