Tomasz Loska nigdzie się nie wybiera. Podpisze nowy kontrakt!

Dobra wiadomość dla kibiców Górnika Zabrze. 21-letni bramkarz zespołu Marcina Brosza zdecydował się na pozostanie przy Roosevelta.

Tomasz Loska
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Tomasz Loska podpisze nowy kontrakt z Górnikiem Zabrze. Decyzja o dłuższym związaniu się z 14-krotnym mistrzem Polski to efekt ogromnego przywiązania bramkarza zabrzan do klubu. Tomasz Loska wielokrotnie podkreślał, że Górnik to jest jego miejsce na ziemi.

Zawodnik świetnie spisuje się w obecnych rozgrywkach ekstraklasy, których Górnik jest liderem. Jest częścią zespołu, który Marcin Brosz skompletował w znacznej części z młodych piłkarzy.

Obecny kontrakt Tomasza Loski wygasa z końcem roku. Można się spodziewać, że nowy podpisany będzie w ciągu następnych kilku dni. Poinformował o tym Przegląd Sportowy agent Loski, Paweł Zimonczyk.

 

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Brawo Tomek, zostanie tez Rafał Kurzawa...Wieteske odkupi Legia, tym bardziej ze odchodzi Pazdan...świetny był wczoraj ten młody co wszedł...oby nie zgasł jak Urynowicz
9 gru 17 12:01 | ocena:85%
Liczba głosów:13
85%
15%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
Cieszy taka postawa, ale Tomasz Loska musi popracować nad łapaniem piłki, bądź wybijaniem jej tam, gdzie nie ma nóg rywali. Podobnych błędów jak wczorajszy Loska w tym sezonie miał kilka, które skończyły się stratą bramek.
Ma dopiero 21 lat więc ma trochę czasu, żeby te błędy wyeliminować.
9 gru 17 13:56 | ocena:50%
Liczba głosów:6
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~vadisUżytkownik anonimowy
~vadis
No photo~vadisUżytkownik anonimowy
do ~Jonek:
No photo~JonekUżytkownik anonimowy
9 gru 17 11:40 użytkownik ~Jonek napisał
Jeśli chłopak niema aspiracji grac w normalnej lidze tylko w ekstraklasie o nic to szkoda.Poszedł by do drugiej lub trzeciej bundesligi lizną trochę piłki na poziomie to kariera stała by przed nim otworem.A ekstraklasa to padaczka o nic.
Jonek=Janek, jeden i ten sam debil
9 gru 17 15:39 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
| odpowiedzi: 3
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii