Leandro w Zabrzu? Klub zaprzecza

Sporo transferowych spekulacji odnośnie tego, kto w zimowym okienku transferowym miałby trafić do Górnika. Najnowsza plotka wskazuje na Brazylijczyka z Radomiaka - Leandro.

Leandro Rossi
 fot. Aleksandra Krzemińska  /  źródło: 400mm

29-letni napastnik drugoligowca z Radomia jest najskuteczniejszym strzelcem na boiskach II ligi. Jesienią zdobył dla czwartego obecnie w tabeli Radomiaka 13 bramek. To prawie połowa dorobku bramkowego radomian jesienią. Brazylijczyk co sezon zdobywa zresztą po kilka czy kilkanaście bramek na polskich boiskach czy to w II, czy w III lidze. Od momentu, jak sześć lat temu pojawił się na polskich boiskach w barwach trzecioligowego Zawiszy Rzgów, strzelił w sumie na naszych boiskach 76 goli w ligowych spotkaniach. Teraz pojawiła się informacja, że miałby trafić do szukającego napastnika Górnika. Już pół roku temu mówiło się, że jest w kręgu zainteresowań trenera Marcina Brosza. Radomiak stanowczo jednak zaprzecza, że Leandro Rossi Pereira miałby opuścić walczącego o pierwszoligowy awans klubu, tym bardziej że w październiku piłkarz przedłużył swój kontrakt z klubem z Radomia o kolejne dwa lata, do tego buduje się tam i ma narzeczoną stamtąd.
Przypomnijmy, że wczoraj pisaliśmy o tym, że zabrzanie zainteresowani są pozyskaniem 19-letniego Dominika Steczyka, byłego napastnika GKS Katowice, który obecnie gra w młodzieżowym zespole VfL Bochum.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~RufioUżytkownik anonimowy
~Rufio :
No photo~RufioUżytkownik anonimowy
Bardzo dobry transfer.W Górniku będzie miał od kogo się uczyć.
28 gru 17 13:22 | ocena:92%
Liczba głosów:13
92%
8%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii