Przeciwko Wiśle Płock bez Brosza i Kasprzyka!

Cracovia Krakow - Gornik Zabrze
 fot. Krzysztof Porebski  /  źródło: Pressfocus

Komisja Ligi Ekstraklasy ukarała w środę trenera Marcina Brosza i jego asystenta Marka Kasprzyka.

Podczas ostatniego meczu ligowego z Cracovią (3:3) sędzia Paweł Raczkowski usunął szkoleniowców Górnika Zabrze na trybuny, bo głośno protestowali przeciwko zaskakującym decyzjom arbitra. Brosz nie będzie mógł poprowadzić drużyny z ławki w jednym spotkaniu, w piątek z Wisłą Płock. To dla niego już drugi mecz Górnika w tym sezonie, który zobaczy z trybun. Wcześniej był ukarany za wejście na boisko w czasie pierwszoligowego spotkania drużyny z Wisłą Puławy. Dlatego premierowe spotkanie w ekstraklasie z Legią obserwował na Arenie Zabrze w jednym ze skyboksów a nie z ławki.

Jego zastępcą był wtedy asystent Marek Kasprzyk. On jednak wczoraj też został ukarany, na dodatek pauzą w dwóch meczach. Jak wyjaśniała Komisja Ligi obaj zareagowali w trakcie spotkania w Krakowie impulsywnie. Kasprzyk otrzymał wyższą karę, bo wcześniej był upominany przez arbitra, ale mimo to później znowu w niewybredny sposób komentował pracę sędziego Raczkowskiego. W piątek drużyną z ławki pokieruje... trener bramkarzy Marek Matuszek.

 

Komentarze (8)

Napisz komentarz
No photo
No photo~WderUżytkownik anonimowy
~Wder :
No photo~WderUżytkownik anonimowy
Ktoś sobie podyktował karnego! Ten sędzia z Warszawy tylko czekał, żeby przy byle okazji podyktować karnego przy stanie 1-3! Tylko czekał na byle pretekst i podyktował karnego, to samo było w doliczonym czasie gry z Jagiellonią w Białymstoku! Okradł drużynę z 3 punktów, zawodników z premii, klub z wyższego miejsca, tysiące kibiców z radości. Tak tysiące, bo Gornik ma tysiące kibicow, przeogromny potencjał pomimo ogromnej konkurencji w regionie, w przeciwieństwie do Legii, Lecha, Korony, Śląska, które w ogromnych rejonach nie maja żadnej konkurencji. Gornik z tym potencjałem, prędzej lub później, będzie potężnym klubem w Polsce i jest zagrożeniem dla sztucznie promowanej przez elity i media Legii! Gdyby sędziowie mieli gwizdać faule przy każdym podobnym kontakcie między piłkarzami, to mecz składałby się głównie z wykonywania rzutów wolnych i karnych!!!!!!
Jak tak można, żeby ktos wyrabiał takie rzeczy i nie ponosił za to konsekwencji? Takie drukowanie ma swój całkowicie wymierny i negatywny przelicznik finansowy dla pokrzywdzonego klubu! Tysiace kibicow kibicuje, piłkarze trenują, starają się, są lepsi, zostawiają zdrowie na boisku, realizują założenia trenera, trener tez wkłada masę pracy i ktoś bezczelnie niszczy to wszystko! Na końcu tego wszystkiego drużyna przegrywa kilka spotkań i trener idzie do zwolnienia. Niebywały skandal! Nawet dzieci w szkole uczy się zasad fair play, sprawiedliwego sędziowania!!!!!
4 karne przeciwko Górnikowi w dwóch meczach w ostatnich sekundach meczów z Jaga i Cracovia, podobne interwencje w polu karnym obrońców drużyn Jagielloni i Cracovii bez konsekwencji! Drukarz! Ten sędzia powinien mieć zakaz sędziowania meczów Gornika, to nie jest osoba bezstronna i obiektywna!!!!!! 11 kartek dla Gornika w tym dwie czerwone!!!!! Sędzia z Warszawy i drużyna z Zabrza...Wiadomo o co chodzi, pewnie prywatnie kibic legii.....
A PZPN wprowadza jeszcze zakazy, które zabraniają piłkarzom i trenerom nazywać takie rzeczy po imieniu!
23 sie 23:16 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
~Amerykanin :
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
Protestowali słusznie ten sędzia bezczelnie spaczył wynik meczu to nie oni powinni wylecieć na trubuny ale ten przekręt sędzia może nawet do celi a nie na trybuny.
23 sie 20:50 | ocena:100%
Liczba głosów:15
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
~Amerykanin
No photo~AmerykaninUżytkownik anonimowy
do ~Wder:
No photo~WderUżytkownik anonimowy
23 sie 23:16 użytkownik ~Wder napisał
Ktoś sobie podyktował karnego! Ten sędzia z Warszawy tylko czekał, żeby przy byle okazji podyktować karnego przy stanie 1-3! Tylko czekał na byle pretekst i podyktował karnego, to samo było w doliczonym czasie gry z Jagiellonią w Białymstoku! Okradł druży
Dożywotni zakaz sędziowania dla Raczkowskiego , ciekawe cpna to Boniek ?Czy naprawdę jest teraz szefem polskiej mafii i milczy jak ojciec chrzestny ?
24 sie 06:39 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii