Szykują kontrakt na dwa lata

Coraz bliżej do finalizacji rozmów pomiędzy Igorem Angulo, a Górnikiem. Najlepszy napastnik ekstraklasy ma wkrótce przedłużyć swoją umowę z zabrzańskim klubem. Podobnie, jak było to ostatnio, ma ona zostać podpisana na dwa lata.

Igor Angulo
 fot. Sebastian Borowski  /  źródło: newspix.pl

33-letni Angulo trafił do klubu z Zabrza latem poprzedniego roku. Z miejsca stał się pierwszoplanowym piłkarzem zespołu prowadzonego przez Marcina Brosza. W pierwszoligowych rozgrywkach zdobył dla Górnika 17 bramek. Dało mu to tytuł króla strzelców, a przede wszystkim pomogło drużynie w wywalczeniu upragnionego awansu do ekstraklasy.
W obecnych rozgrywkach Angulo również trafia, jak na zawołanie i to zarówno jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, jak i pucharowe. Na swoim koncie ma już 12 ligowych trafień i dwa w Pucharze Polski.
Kontrakt napastnika z Kraju Basków z Górnikiem kończy się w czerwcu przyszłego roku. Jak niedawno mówił „Sportowi” menedżer piłkarza Marcin Matuszewski, rozmowy w sprawie przedłużenia umowy trwają. Teraz okazuje się, że do ich finalizacji jest coraz bliżej.
- Faktycznie rozmowy się toczą i z tego co wiem, jest coraz bliżej porozumienia. Nie zaprzątam jednak sobie tym głowy, tym zajmuje się mój menedżer, który jest w kontakcie z działaczami, ja muszę koncentrować się na sprawach boiskowych i na swojej grze – podkreśla Angulo.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowa umowa Angulo z Górnikiem ma być przedłużona o dwa lata. Zadowala to i zawodnika i klub, dla którego Hiszpan, od momentu swojego przyjścia do Zabrza, trafia raz za razem.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Angulo to oprócz tego ze jest lepszy niż np niejaki Kante, to chce grać w Zabrzu, a taki Kante uciekał z Zabrza, jak diabel od święconej wody...
3 paź 17 20:14 | ocena:88%
Liczba głosów:24
88%
13%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~EmilksgUżytkownik anonimowy
~Emilksg
No photo~EmilksgUżytkownik anonimowy
do ~Kibic :
No photo~Kibic Użytkownik anonimowy
3 paź 17 17:39 użytkownik ~Kibic napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
Jak Ty nie umiesz docenić zasług Angulo.!!!!! Poczytaj co o nim mówi Brosz, a potem się wypowiadaj... A Sobolewskiego pamietasz #!!!!! Pozdrawiam
3 paź 17 17:59 | ocena:85%
Liczba głosów:27
85%
15%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KolanijoUżytkownik anonimowy
~Kolanijo :
No photo~KolanijoUżytkownik anonimowy
Najwyzsza pora pojsc po rozum do glowy i kontrakty w odpowiednim czasie przedluzac dla tych co haruja dla Gornika i robia roznice na boisku i to niezaleznie od wieku.
9 paź 17 20:45 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii