Wdowczyk: Los nam oddaje to, co nam do tej pory zabrał

Uśmiechnięty trener Piasta Gliwice. Trzy punkty na bardzo trudnym terenie muszą cieszyć. Wygraną zadedykował młodemu bramkarzowi Piasta, Krzysztofowi Kurkowi.

Sesja zdjeciowa Dariusz Wdowczyk
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Dariusz WDOWCZYK, trener Piasta Gliwice: - Musiałbym zacytować jednego kibica Jagiellonii, bardzo ważnego dla tego klubu, który śpiewał, że „los chce z nami grać w pokera, raz nam daje, raz zabiera”. Mieliśmy dziś naprawdę dużo szczęścia.

Jagiellonia miała sporo sytuacji, a to my potrafiliśmy strzelić bramkę i dowieźć ten wynik do końca. Los nam oddaje to, co nam do tej pory zabrał. Tak to odbieram. Cieszę się bardzo ze zdobytych trzech punktów na trudnym terenie. W naszej grze były momenty lepsze i słabsze, ale generalnie najważniejsze dla nas po tych siedmiu kolejkach są punkty, których nie mamy zbyt wiele na koncie, a być może powinniśmy ich mieć trochę więcej. Taki wynik na wyjeździe to jest dla nas duży bonus. Teraz mamy przerwę na kadrę i możemy się spokojnie zregenerować, odpocząć i przygotować do kolejnego spotkania.

- Chciałbym to zwycięstwo zadedykować naszemu młodemu bramkarzowi, Krzyśkowi Kurkowi, i jego rodzinie. Wracaj chłopie do nas, czekamy na ciebie. Wracaj mocniejszy, jesteśmy z tobą..

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~ObserwUżytkownik anonimowy
~Obserw :
No photo~ObserwUżytkownik anonimowy
Przepraszam! Ten trener dla mnie nie istnieje...
31 sie 17 09:31 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
D. Wdowczyk : "Koperta doszła na czas, upss..." :)))
26 sie 17 22:33 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii