Wdowczyk: Los nam oddaje to, co nam do tej pory zabrał

Sesja zdjeciowa Dariusz Wdowczyk
 fot. Łukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Uśmiechnięty trener Piasta Gliwice. Trzy punkty na bardzo trudnym terenie muszą cieszyć. Wygraną zadedykował młodemu bramkarzowi Piasta, Krzysztofowi Kurkowi.

Dariusz WDOWCZYK, trener Piasta Gliwice: - Musiałbym zacytować jednego kibica Jagiellonii, bardzo ważnego dla tego klubu, który śpiewał, że „los chce z nami grać w pokera, raz nam daje, raz zabiera”. Mieliśmy dziś naprawdę dużo szczęścia.

Jagiellonia miała sporo sytuacji, a to my potrafiliśmy strzelić bramkę i dowieźć ten wynik do końca. Los nam oddaje to, co nam do tej pory zabrał. Tak to odbieram. Cieszę się bardzo ze zdobytych trzech punktów na trudnym terenie. W naszej grze były momenty lepsze i słabsze, ale generalnie najważniejsze dla nas po tych siedmiu kolejkach są punkty, których nie mamy zbyt wiele na koncie, a być może powinniśmy ich mieć trochę więcej. Taki wynik na wyjeździe to jest dla nas duży bonus. Teraz mamy przerwę na kadrę i możemy się spokojnie zregenerować, odpocząć i przygotować do kolejnego spotkania.

- Chciałbym to zwycięstwo zadedykować naszemu młodemu bramkarzowi, Krzyśkowi Kurkowi, i jego rodzinie. Wracaj chłopie do nas, czekamy na ciebie. Wracaj mocniejszy, jesteśmy z tobą..

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~ObserwUżytkownik anonimowy
~Obserw :
No photo~ObserwUżytkownik anonimowy
Przepraszam! Ten trener dla mnie nie istnieje...
31 sie 09:31 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
D. Wdowczyk : "Koperta doszła na czas, upss..." :)))
26 sie 22:33 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii