Damian Kądzior: Lechia nie potrafiła nas zdominować

Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Szanujemy ten punkt, ale z tyłu głowy mamy poczucie, że mogliśmy również wygrać - tak wyjazdowy mecz z Lechią skomentował pomocnik Górnika Zabrze, Damian Kądzior.

Lechia Gdansk - Gornik Zabrze
 fot. Piotr Matusewicz  /  źródło: Pressfocus

Choć Górnik znów miał w swoich szeregach niezawodnego Igora Angulo, to z Gdańska przywiózł zaledwie jeden punkt. - Różnie można odbierać to spotkanie. Na pewno musimy szanować punkt zdobyty na tak trudnym terenie, ale jesteśmy świadomi, że mieliśmy sporo sytuacji. Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Szanujemy więc ten punkt, ale z tyłu głowy mamy poczucie, że mogliśmy również wygrać - mówił po meczu Damian Kądzior. Pomocnik Górnika podkreślał, że do momentu zdobycia wyrównującej bramki Lechia nie stworzyła sobie klarownych sytuacji.

 

- Nie potrafiła nas zdominować. My byliśmy wtedy lepsi i mieliśmy więcej dogodnych okazji. Straciliśmy bramkę z karnego i, siłą rzeczy, grając z mocnym zespołem musimy też w niektórych momentach oddać piłkę i bardziej się skupić na defensywie. Myślę jednak, że dzisiaj powinniśmy wygrać, bo Lechia jakoś szczególnie dobrze nie wyglądała - uważa 25-latek.

 

- Może, gdyby udało nam się wcześniej strzelić na 2:0, to zamknęlibyśmy to spotkanie. Z drugiej strony fajnie, że dochodzimy do tych sytuacji, bo mamy je tak naprawdę w każdym meczu. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski, poprawić skuteczność i z pewnością będzie o wiele lepiej - podsumował to spotkanie Kądzior.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Chłopak się rozwija...na razie skuteczność szwankuje....ale będzie chleb z tej maki....
7 sie 17 11:53 | ocena:100%
Liczba głosów:8
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ediUżytkownik anonimowy
~edi :
No photo~ediUżytkownik anonimowy
Damian to czystej wody talent i odpali bo nie ma innej opcji.
8 sie 17 13:20 | ocena:100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii