Dariusz Wdowczyk: Postawa moich zawodników jest nie do przyjęcia

Piast Gliwice doznał w Poznaniu bolesnej porażki, przegrywając z Lechem 1:5. Trener Dariusz Wdowczyk stara się przypominać, że jego zespół przez 40 min grał dobrze, jednak nie zmienia to faktu, że po takim meczu trudno o jakiekolwiek plusy.

Dariusz Wdowczyk
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

- Gratuluję Lechowi trzech punktów i wygranego spotkania. W kontekście czwartkowego meczu Ligi Europy to dobry wynik. Przez pierwsze 40 minut graliśmy dobrze w piłkę, potrafiliśmy stwarzać sobie sytuacje podbramkowe. Bramki stracone - nadziewaliśmy się na kontrataki. Złe decyzje Sedlara i Heberta, który mógł szybciej zaatakować Makuszewskiego. Bramka kontaktowa dała nasz szansę na nawiązanie walki z Lechem, ale w dzisiejszym meczu środkowi obrońcy popełnili po jednym błędzie, których następstwem były kolejne gole - powiedział na konferencji trener Dariusz Wdowczyk

 

- Mamy o czym myśleć, porozmawiamy sobie po męsku, by w następnym spotkaniu zacząć punktować. Przez 40 minut graliśmy dobrze, ale byliśmy trochę wystraszeni Lecha. Nie mieliśmy już lepszych okazji niż ta z pierwszej minuty spotkania. Dla mnie to jest smutne i nie do przyjęcia jest postawa moich piłkarzy w tym meczu - skwitował trener Piasta.

 


- Myślę, że dla obu drużyn to był ciężki mecz. Temperatura była wysoka i myślę, że ekstremalnie ciężko było dzisiaj grać na boisku. Muszę pochwalić moją drużynę za zwycięstwo. W pierwszej połowie nie graliśmy blisko rywala, nie zawsze dobrze organizowaliśmy pressing, ale po pierwszych bramkach wszystko się zmieniło. Było nam łatwiej grać atakować i zasłużenie wygraliśmy - powiedział po meczu trener Lecha, Nenad Bjelica.

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
To Piast promuje Gliwice bravo,tylko koperty mogą ocalić szrot
31 lip 17 06:03 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Przegrali bo koperta była pusta :)))
30 lip 17 22:17 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~vegaUżytkownik anonimowy
~vega :
No photo~vegaUżytkownik anonimowy
glowa do gory!wislak
31 lip 17 09:49 | ocena:100%
Liczba głosów:2
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii