Ajax nie chce sprzedać Milika?! "Czekamy na monstrualną ofertę"

Dyrektor klubu z Amsterdamu, Marc Overmars, zabrał głos w sprawie ewentualnego transferu napastnika reprezentacji Polski.

Szwajcaria - Polska
 źródło: Pressfocus

Dyrektor sportowy Ajaksu Amsterdam, Marc Overmars, na łamach holenderskich mediów zabrał głos w sprawie Arkadiusza Milika. 22-letni napastnik reprezentacji Polski zdaniem włoskiej prasy jest o włos od przenosin do Napoli, gdzie był widziany w poniedziałek. My pisaliśmy o tym TUTAJ, dodając, że Milik jeszcze przed Euro 2016 odwiedził swoje dwa potencjalne nowe kluby - prócz wicemistrzów Włoch, także Lazio Rzym.

- Odejście Milika nie widnieje w naszych planach, nie sprzedajemy go. Żebyśmy podjęli jakiekolwiek rozmowy, potrzeba monstrualnej oferty, ale negocjacje będą możliwe dopiero po meczach eliminacyjnych do Ligi Mistrzów – stwierdził wczoraj Overmars.

Ajax rozpocznie eliminacje do Ligi Mistrzów od III rundy, która zostanie rozegrana na przełomie lipca i sierpnia. Spekuluje się, że wicemistrzowie Włoch są w stanie zaproponować klubowi z Amsterdamu za wychowanka Rozwoju około 20 mln euro. Polak ma jeszcze przez 3 lata ważny kontrakt. Interesują się też nim inne włoskie kluby: Juventus Turyn, Inter Mediolan czy Lazio Rzym.

To ważne wieści również dla Rozwoju Katowice i Górnika Zabrze, czyli klubów, w których grał Arkadiusz Milik przed wyjazdem zagranicę. W przypadku transferu, katowiczanie i zabrzanie mogliby liczyć na niemałe profity z tzw. funduszu solidarnościowego.

Czy Arkadiusz Milik powinien tego lata odejść z Ajaksu?
Z tej samej kategorii