Vamara Sanogo już na badaniach w Warszawie

We wczorajszych zajęciach nie uczestniczył Vamara Sanogo. Napastnik Zagłębia jest już w Warszawie, gdzie dzisiaj przejdzie na obiektach Legii testy medyczne.

Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Jeśli ich wyniki nie będą budzić zastrzeżeń, najprawdopodobniej tego samego dnia podpisze z mistrzem Polski kontrakt. Jak wcześniej informowaliśmy, czarnoskóry snajper rundę wiosenną spędzi w Sosnowcu. Formalnie piłkarzem obrońców tytułu stanie się 1 lipca 2017 roku.
Podopieczni Dariusza Banasika sposobią się tymczasem do jutrzejszego sparingu z Polonią Bytom. Wiadomo już, że w sosnowieckim zespole nie zobaczymy w sobotę nowych twarzy. Rozchorował się słoweński obrońca, który przy Kresowej spodziewany był już w środę. Z kolei jeden z polskich defensorów, również przymierzany do Zagłębia, wyjechał ze swoją ekstraklasową drużyną na obóz przygotowawczy. Temat jego pozyskania wróci, ale dopiero w pierwszym tygodniu lutego.
Wszystko wskazuje na to, że przeciwko bytomianom nie wystąpią również Konrad Budek i Igor Krzykowski. Obaj zmagają się z infekcjami grypopodobnymi. Pod znakiem zapytania stoi z kolei gotowość do gry Krzysztofa Markowskiego, który od niedzieli boryka się z urazem pięty.

 

Z tej samej kategorii