Urban go zapamiętał. Udoviczić pójdzie do Śląska?

Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Na Dolny Śląsk, do jednego z klubów ekstraklasy, może trafić tej zimy nie tylko Vamara Sanogo. Jak wcześniej informowaliśmy, francuskiego napastnika chętnie widzieliby u siebie działacze Zagłębia Lubin. Niewykluczone natomiast, że do położonego nieopodal Wrocławia przeniesie się Żarko Udoviczić. Pod wrażeniem umiejętności Serba jest bowiem nowy trener Śląska, Jan Urban.

Lewy obrońca Zagłębia znajdował się na jego liście życzeń już wtedy, gdy obecnie 54-letni szkoleniowiec pracował w Lechu Poznań. Wówczas nie doszło jednak do transferu, bo temat utknął na etapie przymiarek i nie wkroczył w fazę decyzyjną.

Przy Bułgarskiej pojawił się inny piłkarz z Bałkanów – Czarnogórzec Władimir Wołkow. Okazał się niewypałem i dzisiaj w Poznaniu już go nie ma (zdążył jednak strzelić sosnowiczanom gola w półfinale PP; to jego jedyne trafienie na polskiej ziemi).


W Śląsku nieprzypadkowo zatrudniono Urbana niemal równo z otwarciem zimowego okienka transferowego. Będzie mógł wzmocnić zespół przynajmniej trzema zawodnikami, których sam wybierze. Jednym z nich ma być boczny obrońca.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~ewgewUżytkownik anonimowy
~ewgew :
No photo~ewgewUżytkownik anonimowy
Co za debilne pomysły! Bez Sanogo i Udo nie będzie awansu!
9 sty 08:21 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii