Rozczarowanie trenera, a w tle furia kibiców. Niemiła atmosfera po meczu GieKSy

Nie tak Piotr Mandrysz wyobrażał sobie ligowy debiut w roli szkoleniowca GKS-u Katowice. Jego zespół przegrał z Pogonią Siedlce 1:2. Po meczu zdenerwowani kibice podeszli pod szatnię ekipy z Bukowej. Było nerwowo.

GKS Katowice - Pogon Siedlce

- Jestem rozczarowany wynikiem, nie tak sobie debiut ligowy w roli trenera GKS-u wyobrażałem. I połowa dobrze się ułożyła, wyszliśmy na prowadzenie. W II połowie zdarzyło się coś, czego nie zakładaliśmy nawet w najczarniejszych snach, że damy sobie wydrzeć o prowadzenie - powiedział trener GieKSy.

Z kolei opiekun gości chwalił swój zespół za mocny charakter. - Spotkało nas w tym meczu dużo przeciwności losu, które sami na siebie ściągnęliśmy. A mimo to determinacją, zaangażowaniem i sercem wywalczyliśmy 3 punkty. Chwała, że tymi cechami woli i dobrym przygotowaniem nawet z silniejszymi „na papierze” rywalami zdobywamy punkty - podkreślił Adam Łopatko.

Konferencja prasowa po meczu GKS Katowice - Pogoń Siedlce odbyła się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Wszystko przez incydent z udziałem kibiców gospodarzy. Niezadowoleni z wyniku fani GieKSy próbowali wejść do szatni piłkarzy. Z ich ust padały okrzyki: "Zero ambicji" czy "GieKSa to my". Musiały interweniować służby porządkowe. O sprawie będziemy jeszcze informować.