Mirosław Smyła: Trzeci raz popełniamy ten sam błąd

Puszcza Niepolomice - Odra Opole

Trener Odry Opole był zadowolony z punktu wywiezionego z Niepołomic. Odra zremisowała wczoraj z Puszczą Niepołomice 1:1, a obie bramki tego spotkania padły z rzutów karnych. Pod koniec I połowy Puszcza objęła prowadzenie po golu Macieja Domańskiego. Wynik spotkania ustalił Szymon Skrzypczak.

MIROSŁAW SMYŁA (trener Odry Opole): - W doliczonym czasie gdy straciliśmy bramkę, jak najbardziej zasłużoną, trochę na własne życzenie, bo niepotrzebny był faul Cverny, a jeszcze wcześniej posiadaliśmy piłkę, powinniśmy ją utrzymać. Trzeci raz popełniamy ten błąd. Tydzień temu też straciliśmy bramkę w 45. minucie, również z rzutu wolnego. Natomiast bardzo cieszy mnie to, że w przerwie zespół stwierdził, że podejmuje wyzwanie, że to nie koniec, że walczymy. Przeprowadziliśmy dwie zmiany, bardzo dobre zmiany - wprowadziliśmy Skrzypczaka i Żagla. W drugiej połowie zagraliśmy już dobre zawody. W dodatku widowiskowe i skuteczne, bo strzeliliśmy bramkę. Cieszę się, że udało się zremisować.