Tomasz Zahorski jedzie do Katowic. Jutro podpisze kontrakt z GieKSą!

GORNIK ZABRZE - ZAGLEBIE LUBIN
 fot. Przemek Charatynowicz  /  źródło: Pressfocus

Uczestnik finałów Euro 2008 najpierw przejdzie w środę przy Bukowej testy medyczne. - Jestem zdrowy - zapewnia. - Zostanę na dłużej.

Dzisiaj wczesnym przedpołudniem w drogę z Warmii i Mazur na Śląsk wyruszył Tomasz Zahorski. Były napastnik reprezentacji Polski i uczestnik finałów Euro 2008 od tygodnia prowadził tajne pertraktacje z działaczami GKS-u Katowice. Strony doszły do porozumienia w kwestiach finansowych. Jutro zawodnik przejdzie testy medyczne i złoży podpis pod kontraktem.

 

- Jedyna opcja, która mogłaby zablokować mój angaż w Katowicach, to kłopoty zdrowotne - powiedział nam dzisiaj Zahorski. - Ale ponieważ jestem w stu procentach zdrowy, nic nie stanie na przeszkodzie, żeby związać się z GieKSą na dłużej. Cieszę się, że wracam na polskie boiska i już nie mogę się doczekać początku rozgrywek!

 

Ostatnie półtora roku 30-letni Zahorski spędził w USA. Reprezentował tam barwy San Antonio Scorpions (II poziom rozgrywek) i Charlotte Independence (III). Z tym pierwszym klubem zdobył w 2014 roku mistrzostwo ligi i stał się trzecim strzelcem w historii zespołu (15 goli w 33 występach). O jego angaż starał się słynny New York Cosmos.

 

Dla "Zahora" Górny Śląsk to dobrze znany teren. W latach 2007-11 i 2013 był zawodnikiem Górnika Zabrze. I to dla tej drużyny - bez mała przed trzema laty - zdobył jak na razie ostatnią bramkę na polskiej ziemi. Po jego trafieniu, 25 lutego 2013 roku, zabrzanie pokonali Piasta Gliwice 1:0.

 

Wygląda na to, że nadchodzi trudna wiosna dla bramkarzy pierwszoligowych.

 

#EuroMisja2016: Największy błąd przed mistrzostwami. Nawałka go nie popełni?

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~pepUżytkownik anonimowy
~pep :
No photo~pepUżytkownik anonimowy
ale transwer!!lol!! a ja myslalem ze go guardiola podkupi do mc ale na szczęście będzie u nas
2 lut 16 14:54 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~wujek harryUżytkownik anonimowy
~wujek harry :
No photo~wujek harryUżytkownik anonimowy
No i wszystko;) oby się odbudowal i pomógł drużynie
2 lut 16 14:47 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~szaszaUżytkownik anonimowy
~szasza :
No photo~szaszaUżytkownik anonimowy
no szok normalnie,tajne negocjacje szał pał. Patrzeć jak Real,Barca,MC, MU i wszyscy wielcy piłki będą protestować.ale wystarczy tytuł uczestnik a grzałka ławki i też tylko przez przypadek
2 lut 16 18:32
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii