„Fosa” blisko gry przeciwko Podbeskidziu

W sobotę GKS Katowice zagra na wyjeździe prestiżowy mecz z Podbeskidziem. Może się zdarzyć, że w sobotę na murawie zobaczymy Tomasza Foszmańczyka, który zagrał w ubiegłym tygodniu w sparingu ze Śląskiem Wrocław.

Sesja zdjeciowa GKS Katowice
 fot. Krzysztof Porębski  /  źródło: Pressfocus

Milowymi krokami zbliża się derbowe spotkanie z Podbeskidziem w Bielsku-Białej. Rok temu na stadionie przy Rychlińskiego jednym z bohaterów katowickiej ekipy - wygrała wówczas 2:0 - był Tomasz Foszmańczyk, autor jednej z bramek. Występ ów przypłacił kontuzją, która wyłączyła go z gry na trzy tygodnie.

 

Początek tego sezonu dla „Fosy” jest nieudany. Od 5 sierpnia - czyli meczu w Legnicy w III kolejce - „nie powąchał” przecież murawy; wszystko za sprawą problemów z kręgosłupem (opisywaliśmy je na naszych łamach). Może się jednak zdarzyć, że pomocnika GieKSy w sobotę... zobaczymy na murawie! Faktem jest bowiem, że w minioną sobotę Foszmańczyk wystąpił w katowickich barwach, w sparingu ze Śląskiem we Wrocławiu. Mecz był zamknięty dla widzów i mediów, żadna ze stron - na prośbę gości - o tym fakcie nie informowała. Podobnie zresztą jak o kłopotach z plecami Bartłomieja Kalinkowskiego, które pod znakiem zapytania mogą postawić jego grę przeciwko „góralom”.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Uchh... nareszcie.
Teraz tylko pytanie : W jakiej jest formie po tak długim czasie bez rytmu meczowego ?
"Fosa" - Powodzenia....
11 paź 17 09:45 | ocena:100%
Liczba głosów:4
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
~zgredek :
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
sprężać się Katowice, bo w Bielsko idzie na rekord frekwencji. Będzie ponad 8 tys ludzi, więc macie szansę pokazać się.
11 paź 17 13:51 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii