Kudła tylko się potłukł

Stali bywalcy Stadionu Ludowego od środy z niecierpliwością odliczają godziny do niezwykłego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce dzisiaj przy Kresowej o godz. 11.00. Na starcie sprinterskiego wyścigu staną Marcin Jaroszewski i Dawid Kudła.

GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Tego jeszcze nie było - prezes klubu kontra bramkarz pierwszej drużyny. Panowie będą się ścigać na dystansie 200 metrów, a przegrany wpłaci 500 zł na Fundację Akademii Piłki Nożnej im. Włodzimierza Mazura.

 

Przez moment wydawało się, że będzie to nierówna walka, bowiem na wtorkowym treningu Kudła źle upadł podczas zajęć na sztucznej nawierzchni. Okazało się jednak, że skończyło się jedynie na niegroźnym potłuczeniu. Golkiper jest w pełni sił i nie zamierza stosować wobec przełożonego taryfy ulgowej.

 

- Myślę, że to będzie wyrównana walka – mówi Kudła cytowany przez oficjalny serwis internetowy klubu. - Widziałem przygotowania prezesa, który bardzo poważnie podszedł do tematu. Stresuję się, bo wiem, że jak nie daj Boże coś by się stało i przegrałbym, to w szatni nie będę miał życia. Już zostało mi zapowiedziane, że na urodziny dostanę biegówki…

 

Z tej samej kategorii