Sparing drużyn "bezzębnych". Remis GieKSy w meczu z Chrobrym

W rozegranym w Trzebnicy sparingu GKS Katowice bezbramkowo zremisował z Chrobrym Głogów. Był to ostatni mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym.

GKS Katowice - Chrobry Glogow
 fot. Paweł Andrachiewicz  /  źródło: Pressfocus

Ostatni sparing przed startem I ligi na pewno nie poprawił humorów w ekipie z Katowic. Był to dla niej szósty mecz kontrolny i po raz kolejny nie udało się wygrać. Trudno jednak zdobywać gole, gdy nie dość, że napastnicy nie błyszczą, ale również sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo... Z drugiej jednak strony katowiczanie mogli mówić również o pechu, bowiem w dwóch sytuacjach rywale wybijali piłkę z lini bramkowej - po strzałach Wojciecha Słomki (58. min.) jak i Dawida Plizgi (64. min.).

 

W efekcie GKS trzeci mecz z rzędu zremisował bez zdobycia gola. I liga rusza za dwa tygodnie, a GieKSa podejmować będzie na własnym boisku Pogoń Siedlce.

 

Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:0

Chrobry: Gospodinow (46. Janicki) - Ilków-Gołąb, Michalski, Michalec, Stolc - Machaj (46. Danielak), Pawlik (60. Borecki), Gąsior (46. Szczepaniak), Mandrysz (60. Kona), Bach (46. Napołow) - Trytko (30. Bednarski, 60. Kaczmarek). Trener Grzegorz NICIŃSKI.
Katowice: Abramowicz - Frańczak, Klemenz, Garbacik (46. Midzierski), Mączyński (46. Zejdler) - Słomka, Kuliński (46. Kamiński), Kalinkowski, Goncerz (46. Foszmańczyk), Ćerimagić (46. Plizga) - Kędziora (46. Yunis). Trener Piotr MANDRYSZ.

Z tej samej kategorii