Podbeskidzie remisuje na koniec zgrupowania. Kolejny dobry mecz Tomczyka

Test Tango 12 - oficjalnej piłki Euro 2012

Na zakończenie zgrupowania w Zlatych Moravcach drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała zremisowała 1:1 z lokalnym FC Vion. Szkoleniowiec bielskiego klubu, Jan Kocian sprawdził prawego obrońcę.

Podopieczni Jana Kociana od pierwszych minut starali się przejąć kontrolę nad meczem, jak najszybciej chcąc trafić do siatki. Największą aktywnością wykazywał się Paweł Tomczyk, jednak w decydujących momentach brakowało mu skuteczności bądź pomysłu, by lepiej rozegrać akcję.

 

Tomczyk postawił jednak na swoim w końcówce I połowy.Po zagraniu Leszczyńskiego piłkę opanował Tomczyk, który popędził na bramkę rywala i posłał ją do siatki obok bramkarza. 

 

W drugiej części meczu Podbeskidzie nie zwalniało tempa i to bielszczanie byli stroną dominującą. W końcówce meczu gola zdobyli jednak rywale. W 84 minucie napastnik zespołu ze Zlatych Moravców, Reno, wykończył składną akcję lewym skrzydłem i doprowadził do remisu, który utrzymał się do końca spotkania.

 

W słowackiej drużynie od pierwszej minuty grał wypożyczony z Podbeskidzia Peter Sladek, który wyprowadził swój nowy zespół jako kapitan. W zespole bielszczan po raz pierwszy zobaczyliśmy Petera Czogley'a, prawego obrońcę reprezentującego ostatnio Spartak Trnava, któremu przygląda się sztab szkoleniowy TSP.

 

 

FC ViOn Zlate Moravce – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

0:1 - Tomczyk, 45 min

1:1 - Reno, 84 min 

Podbeskidzie: Leszczyński (46. Fabisiak) – Czogley (50. Sierczyński) , Wiktorski (78. Kujawa), Magiera, Moskwik – Hanzel – Sobczak (46. Kozak), Podgórski (80. Matuszczyk), Rakowski (69. Iliev), Sierpina – Tomczyk

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~też kibicUżytkownik anonimowy
~też kibic :
No photo~też kibicUżytkownik anonimowy
Widać, że Podbeskidzie chce się umocnić w I lidze, widać, że szukają szansy ale bez bicia piany i zatrudniania gwiazdeczek za kupę kasy. I to dobrze wróży dla kibiców, w końcu może będzie się im chciało pokazać i gonić za piłką szybciej niż wypożyczeni juniorzy w innych klubach.
18 lip 22:35
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~menadzerUżytkownik anonimowy
~menadzer :
No photo~menadzerUżytkownik anonimowy
potrzebny napadzior jeszcze jeden....Tomczyk i kozak będą fajnymi młodzieżowcami.....robia dużo zamieszania z przodu,
15 lip 18:38
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~tspfanUżytkownik anonimowy
~tspfan :
No photo~tspfanUżytkownik anonimowy
Super sobie radzi ten Tomczyk i brawa dla niego, ale co jeśli dostanie powołanie do młodzieżówki? Albo złapie (odpukać) kontuzję???
Jednym, bardzo młodym napastnikiem ligi nie zawojujemy.. Na razie nie widać alternatywy..
15 lip 13:52
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii