GKS Katowice przegrał z „ekstraklasowcem”. Choć w pierwszej połowie było ciekawie

Śląsk po dwóch bramkach Piecha i jednej Koseckiego pewnie wygrał z GKS-em Katowice 3:0 (0:0).

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice

Korzystając z przerwy na mecze reprezentacji trener Piotr Mandrysz zdecydował się na rywalizację z ekstraklasowym Śląskiem. I warto powiedzieć, że w pierwszej połowie, w której wystąpiła optymalna jedenastka, katowiczanie byli groźnym przeciwnikiem dla zespołu Jana Urbana.

Bramki pojawiły się dopiero po przerwie, kiedy w obu zespołach doszło do roszad. Z każdą minutą przewaga Śląska rosła, jednak gola wrocławianom udało się zdobyć dopiero na kwadrans przed końcem. Wtedy to strzelanie rozpoczął Kosecki, a następne dwie bramki dorzucił Pich.

Spotkanie odbyło się bez udziału publiczności.

Śląsk Wrocław - GKS Katowice 3:0 (0:0)

1:0 - Kosecki, 73 min

2:0 - Pich, 74 min

3:0 - Pich, 89 min

GKS: Nowak, Skrzecz, Midzierski, Kamiński, Mączyński, Sulek, Pleva, Błąd, Plizga, Cerimagić, Yunis oraz Wierzbicki, Garbacik, Kalinkowski, Goncerz, Prokić, Mokwa, Frańczak, Słomka.