Testowani dali Ruchowi wygraną w sparingu. Zostaną na dłużej?

Drużyna Ruchu pokonała 2:1 czwartoligową Odrę Centrum Wodzisław Śląski. Bramki dla „Niebieskich” zdobyli testowani Słowacy – Rene Revak i Marek Zuziak.

Ruch Chorzow - FKS Stal Mielec
 fot. Krzysztof Porebski  /  źródło: Pressfocus

Jak zazwyczaj bywa takie mecze są okazją do sprawdzenia drugiego zaplecza zespołu oraz przetestowania potencjalnych wzmocnień. W składzie Ruchu pojawiło się czterech nowych zawodników - Dawid Piwko z Gwarka Zabrze, Konrad Romachów ze Znicza Biała Piska Marek Zuziak z Iskry Borcice i Rene Revak ze Slovana Galanta.

 

W związku z tym na boisku nie widać było różnicy klas, jaka dzieli w rozgrywkach oba zespoły. Co prawda Niebiescy, a konkretnie testowany Revak zdobyli pierwszego gola, jednak goście niemal natychmiast odpowiedzieli przepięknym trafieniem w same okienko bramki. W drugiej części mimo ambitnych ataków Odry, gola zdobyli chorzowianie - znów trafienie zaliczył testowany Słowak, Zusiak -  i to oni mogli cieszyć się z wygranej. 

 

Ruch Chorzów – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:1)
1:0 - Revak, 41 min.
1:1 - Reinhard, 42 min.
2:1 - Zuziak, 79 min.

RUCH: Paszek (77. Bielecki) – Piwko, Rutkowski, Kulejewski, Starzyński – Revak, Bogusz (46. Dąbrowski) – Romachów (46 Małkowski), Sikora (46. Jaworski), Zuziak – Siedlik; trener: Juan Ramon ROCHA.

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~DUżytkownik anonimowy
~D :
No photo~DUżytkownik anonimowy
Dajcie tu jakąś muzyczkę. Krupniol do krupniola i wychodzi 100 mln długu hehehehehehehe. Przyjdzie dzień sądu dla bezzębnych biedaków zabrzańskich.
2 gru 17 21:27 | ocena:62%
Liczba głosów:13
38%
62%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
~zgredek :
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
Nie da się ukryć, że Odra Wodzisław to bardzo mocna drużyna. Dobrzy piłkarze, tylko że nie mają agentów z odpowiednim "przebiciem", więc wygrana z nimi to dobry prognostyk. Drżyj II ligo, za rok pojawi się chorzowska twierdza
3 gru 17 12:55 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HanysHksUżytkownik anonimowy
~HanysHks :
No photo~HanysHksUżytkownik anonimowy
Nasz Ruch nie twoja sprawa
2 gru 17 21:16 | ocena:64%
Liczba głosów:14
36%
64%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii