Krzysztof Warzycha: Przegraliśmy zasłużenie

Musimy się otrząść i zapomnieć o pucharze. Wiadomo, jaki w obecnej sytuacji jest nasz cel w lidze. Nie jest łatwo, ale będziemy walczyć - powiedział po pucharowym meczu z Chrobrym Głogów trener Ruchu Chorzów.

Ruch Chorzow - Chrobry Glogow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Nie tak miała wyglądać batalia o Puchar Polski w wykonaniu Ruchu Chorzów. "Niebiescy" skończyli rywalizację na 1/16 finału, przegrywając z Chrobrym Głogów 1:3. Początek spotkania nie wskazywał jednak na to, że gospodarze zejdą z boiska pokonani - od 11. minuty chorzowianie prowadzili 1:0 po bramce Jakuba Araka i mieli sytuacje na podwyższenie tego wyniku.

 

- Nie wiem, jak ten mecz by się ułożył, gdyby wpadła bramka na 2:0. Mieliśmy sytuacje Nowaka i Walskiego. Po ligowym spotkaniu powiedziałem, że przegraliśmy niezasłużenie. Niestety dzisiaj muszę powiedzieć, że ta porażka jest zasłużona. Głogów był lepszym zespołem. Przy 1:2 trzeba było się otworzyć, a Chrobry stworzył jeszcze kolejne okazje, po których piłka trafiła w poprzeczkę i słupek - relacjonował trener Ruchu, Krzysztof Warzycha.

 

W tej sytuacji "Niebieskim" pozostaje już tylko liga. W sobotę zmierzą się na wyjeździe z Bytovią. - Musimy się otrząść po tym wszystkim i zapomnieć o tym pucharze. Wiadomo, jaki w obecnej sytuacji jest nasz cel w lidze. Nie jest łatwo, bo widzicie, jak ten skład wygląda. Musimy się zmobilizować do meczu w Bytowie i wyciągnąć z niego tyle, ile się da. Później dojdą do nas zawodnicy, którzy do tej pory nie mogli grać. Będziemy cały czas walczyć o to, żeby na początek wyjść z tego minusa - zakończył Warzycha.

Komentarze (14)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~Niebieski:
No photo~NiebieskiUżytkownik anonimowy
9 sie 17 21:21 użytkownik ~Niebieski napisał
No i wszystko jasne. Zdrowia zycze.
Niebieski posłuchaj....
Znasz moje zdanie na temat Patermana. Piszę wam o nim bo posiadam wiedzę i informacje bezpośrednio od osób z waszego klubu. To nie są moje oceny, co ja sobie o nim myślę czy jakieś inne urojenia. To są fakty jakim jest człowiekiem i do czego jest zdolny. Wiem z jakimi typami wchodzi w interesy i na pewno nie jest "niebieskim zbawcą" jakiego z siebie zrobił w mediach. Możesz mi wierzyć lub mieć nadal nadzieję że jest ale to twoja sprawa osobista. naRka.
10 sie 17 02:33 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Gucio zaczyna dostrzegać złe strony - To dobrze.
Jak zauważy wszystkie złe strony to sam zrezygnuje i Ruch będzie miał wtedy jakiekolwiek szanse.
Na razie w Ruchu nie widać żadnych perspektyw a ten nowy zagraniczny-niezgrany zaciąg jeszcze trochę was pociągnie na dno - do 2 ligi. Jak na razie to niżej w 1 lidze się nie da.
Już lepszym trenerem na dziś byłby ten (bo nie znam nazwiska) co doprowadził juniorów młodszych Ruchu do vice-mistrzostwa Polski. naRka.
9 sie 17 10:24 | ocena:83%
Liczba głosów:12
83%
17%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
do ~Niebieski:
No photo~NiebieskiUżytkownik anonimowy
9 sie 17 16:28 użytkownik ~Niebieski napisał
Nie odpowiedziales na pytanie.
Nie muszę nikomu na nic odpowiadać a już na pewno komuś kto na moje pytanie odpowiada pytaniem i bezczelnie żąda odpowiedzi. Zastanów się czy to kulturalne skoro kultury się domagasz a jeśli tak to odpowiedz najpierw na moje pytanie. Sprecyzuj odpowiedź rzeczowo co o tym myślisz i później zadawaj pytania. Tak mnie uczono w szkole kulturalnej rozmowy.
9 sie 17 19:50 | ocena:88%
Liczba głosów:8
88%
13%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii