„Niebiescy” pracują na maksa i szukają wzmocnień

Ruch Chorzów przygotowuje się do rundy wiosennej w Rybniku-Kamieniu. Klub z ulicy Cichej nie próżnuje również na rynku transferowym. Właśnie złożył propozycję Rumunowi Victorowi Astafei.

Trening Ruchu Chorzow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Piłkarze Ruchu nawet minionej niedzieli nie mieli wolnej - trenowali dwukrotnie. To zresztą standard dla przygotowujących się do sezonu w Rybniku-Kamieniu „Niebieskich”. - Tylko sobotnie popołudnie było wolne. Pozostałe dni zostały w stu procentach zagospodarowane, Warunki do pracy mamy idealne. Siłownia jest połączona z halą. Boiska są optymalnie przygotowane. Nogi już odczuwają skutki przygotowań, jednak nikt nie narzeka. Chłopcy pracują bez zarzutu - mówi kierownik drużyny, Andrzej Urbańczyk.

 

Wszyscy podopieczni Juana Ramosa Rochy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego „Niebieskich”. Nikt nie narzeka na kontuzje. - Przez dwa dni nie trenował tylko Marcin Kowalczyk, który doczekał się potomka. Jest już jednak z nami. We wtorek rozegramy pierwszy, zimowy sparing. O 11.00 zmierzymy się z Pniówkiem Pawłowice - dodaje Urbańczyk.

 

Astafei kuszony

Ruch Chorzów złożył propozycję kontraktową Victorowi Astafei. To 30-letni Rumun, występujący w ataku lub na pozycji lewoskrzydłowego. Obecnie pozostaje wolnym zawodnikiem. W pierwszej części sezonu reprezentował barwy Sepsi Sf. Gheorge, występującego w rumuńskiej ekstraklasie. W 20 meczach zdobył trzy bramki.

Komentarze (10)

Napisz komentarz
No photo
No photo~normalny Użytkownik anonimowy
~normalny :
No photo~normalny Użytkownik anonimowy
My wiemy ile mamy długu i na pewno się mylisz u was nie wiadomo ile długo bo non stop ścieme robicie od kilkunastu lat
Oszukujecie pzpn i sciemniacie to samo dotyczy stadionu może będzie do 2025 roku a myślę że to jest optymistyczne myślenie bo realne to 2030 r Gieksa wejdzie teraz to ext a wy będziecie kwitnac przynajmniej 10 lat poza ext bo przecież z ta garstka kibiców akurat pasuje cie do 1 ligi a perspektyw żeby było więcej kibiców żadnych bo katowice tylko Gieksa chorzowscy na wyginięciu
22 sty 12:12 | ocena:57%
Liczba głosów:28
43%
57%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~pabloUżytkownik anonimowy
~pablo
No photo~pabloUżytkownik anonimowy
do ~CŻPG:
No photo~CŻPGUżytkownik anonimowy
22 sty 11:57 użytkownik ~CŻPG napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
Tylko,że oni nie dostają od pięciu kolejnych lat minusowych pkt jak Ruch [teraz już nawet -11] .a długi spłaca miasto [właściciel] a u was nie spłacacie nic tylko czekacie ,aż ktoś wam da na prywatny klub Patermana.
22 sty 12:49 | ocena:63%
Liczba głosów:8
63%
38%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~góralczykUżytkownik anonimowy
~góralczyk
No photo~góralczykUżytkownik anonimowy
do ~Saszka:
No photo~SaszkaUżytkownik anonimowy
22 sty 12:19 użytkownik ~Saszka napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
ole ole szopienickie patole ole,ole
22 sty 14:14 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii