Prezentacja Ruchu z przesłaniem

Łukasz Surma
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: newspix.pl

Dzisiaj odbyła się tradycyjna prezentacja drużyny. - Dziękuję, że tak nas wspieracie - mówił w stronę kibiców Waldemar Fornalik.

Na dwóch ostatnich imprezach tego typu, w chorzowskim MORiS-ie było bardzo tłoczno i głośno. Tym razem w hali pojawiło się mniej fanów, ale też było hałaśliwie i na dodatek z... przesłaniem.


Prezentację rozpoczęli perkusiści z grupy „Walimy w kocioł”. Po ich autorskim materiale, kibice śpiewali piosenki klubowe w rytm uderzeń w bębny. Zanim piłkarze wyszli na parkiet zorganizowano turniej dla fanów „Niybiesko grajfka”. W jury zasiedli były snajper „Niebieskich” Krzysztof Bizacki, znany kibic Ruchu „Hetman” oraz raper „Dono”. Uczestnicy rywalizowali w śpiewaniu, rysowaniu niebieskiej „eRki” oraz konkursie piłkarskim. Widzowie oglądali również zespół taneczny „4 soul”, który działa na terenie Rudy Śląskiej, a opiekunem grupy jest Aneta Wysoczańska, siostra Martina Konczkowskiego.

 

Prawy obrońca Ruchu był we wtorek bardzo głośno przywitany przez fanów. Najdłużej skandowano także nazwiska Waldemara Fornalika, Michała Helika i Łukasza Surmy. Szkoleniowcy wyszli na parkiet przy fragmencie piosenki „Mój jest ten kawałek podłogi” grupy Mr. Zoob. Zabrakło trenera bramkarzy Ryszarda Kołodziejczyka, który się rozchorował.

 

Gdy Łukasz Moneta wbiegł z głośników leciało „Money, Money, Money” Abby, a Jarosławie Niezgodzie towarzyszyła piosenka „Kiler” Elektrycznych gitar. Kibice nie zobaczyli ani jednego nowego piłkarza. Chociaż spiker zachęcał do oklasków na cześć Milena Gamakowa. Klub załatwia formalności związane z jego wypożyczeniem.

 

Fani zaprezentowali wielki transparent: „Tutaj wiara wielka jest, która dopinguje cię, chociaż czasem bywa źle, nigdy nie opuści cię”,  krzyczeli głośno: „Jesteśmy z wami, Niebiescy, jesteśmy z wami”, „My w was wierzymy”, „Damy radę, damy radę”. Gdy zbierali autografy oraz robili wspólne zdjęcia z piłkarzami, także podkreślali, że mocno wierzą w dobrą grę zespołu i utrzymanie.


- Dziękuję za wspaniałe przyjęcie, jakie zgotowaliście po powrocie z Hiszpanii oraz dzisiaj. To co chcemy osiągnąć, z waszą pomocą, musi się udać. Liczymy, że znowu będziecie naszym 12 zawodnikiem - podkreślał Waldemar Fornalik.

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~FAN Użytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FAN Użytkownik anonimowy
W pierwszej lidze wyląduje Ruch, zero transferów, brak kasy, brak punktów, rozumiem że teraz czekają na CUD...
7 lut 21:42 | ocena:50%
Liczba głosów:10
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
~zgredek :
No photo~zgredekUżytkownik anonimowy
prorokiem nie jestem, ale ruch i zabrze powinny przejść łódzką drogą (widzew i łks). Kluby z wiernymi kibacami i duża ilością zdolnej młodzieży tracą przez chciwych kasy działaczy/krętaczy. Dopiero jak spadną do okręgówki jest szansa na normalność
8 lut 08:07 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ANTY smRódUżytkownik anonimowy
~ANTY smRód :
No photo~ANTY smRódUżytkownik anonimowy
Do zbucharaciałego wiepRzka a ja ciebie na brązowo z góry na dół..do koRyta...
8 lut 11:09 | ocena:100%
Liczba głosów:3
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii