Ruch Chorzów zmienia plan przygotowań. Szykuje się rewolucja w składzie

Ruch Chorzów w dalszym ciągu walczy o licencję i nie wiadomo, w której lidze wystąpi w przyszłym sezonie. W związku z tym zmianie uległy również plany związane ze zgrupowaniem.

TRENING RUCHU
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

W poprzednim tygodniu trener Krzysztof Warzycha poinformował nas, że obóz rozpocznie się w poniedziałek 26 czerwca. To już nieaktualna data. - Do Rybnika-Kamienia drużyna wyjedzie 2 lipca. Chcemy, aby na obóz pojechali już nowi zawodnicy i dlatego zdecydowaliśmy się na lekkie przesunięcie. To jednak nie zakłóci procesu przygotowania drużyny. Do połowy sierpnia ciąży na nas zakaz transferowy. Dopiero po tym terminie będziemy mogli zgłosić i wystawić nowych zawodników, ale oni już w lipcu będą przygotowywać się z zespołem do rozgrywek – tłumaczy Janusz Paterman, prezes chorzowskiego klubu.


W zespole ma grać zdecydowanie większa grupa obcokrajowców. - Rozmawiam z zagranicznymi menedżerami. Interesujemy się kilkoma obcokrajowcami, zarówno piłkarzami z Europy, jak i z innych kontynentów. Nowych graczy szukamy od paru tygodni. Na rynku nie brakuje ciekawych zawodników, którzy mają umiejętności, a przy tym odpowiedni charakter. Po raz kolejny chcę zaznaczyć, że to ma być bojowa drużyna, zespół, który w każdym spotkaniu będzie walczył od początku do końca. Potrzebujemy wzmocnień, głównie w obronie, trzeba odbudować linię defensywną. Dołączą do nas także skrzydłowi i napastnicy. Ubyło nam zawodników. Przy Cichej zostali ci, którzy chcą u nas grać. Różne kluby chciały pozyskać kilku naszych graczy, na jednego z nich była nawet oferta zagraniczna, ale nie jesteśmy zainteresowani sprzedażą. Chcemy stworzyć mocny zespół na pierwszą ligę – deklaruje prezes.

Komentarze (9)

Napisz komentarz
No photo
No photo~ŻabolUżytkownik anonimowy
~Żabol :
No photo~ŻabolUżytkownik anonimowy
Zobaczycie Niebiescy, jak się gra w I lidze. Ciekawi mnie, czy będziecie teraz tacy mądrzy !
Mimo wszystko życzę powodzenia, bo WDŚ powinny być w ekstraklasie.
19 cze 17 16:58 | ocena:67%
Liczba głosów:15
67%
33%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
~Max :
No photo~MaxUżytkownik anonimowy
Który mądry menadżer będzie pchal zawodnika do takiego bankruta. Chyba jakiś niespełna rozumu
19 cze 17 14:36 | ocena:71%
Liczba głosów:51
71%
29%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~bonieQUżytkownik anonimowy
~bonieQ :
No photo~bonieQUżytkownik anonimowy
nie ma juz takiego klubu. erka poszla do zyda,stadion zamkniety a boisko zaorac !
19 cze 17 18:55 | ocena:67%
Liczba głosów:18
67%
33%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii