Krzysztof Warzycha: Znów wracamy do domu z niczym

Ruch Chorzów przegrał na wyjeździe z Chojniczanką 3:4 po niezwykle emocjonującym meczu. Na konferencji prasowej rozgoryczenia nie krył trener Krzysztof Warzycha.

Ruch Chorzow - Stomil Olsztyn
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Krzysztof WARZYCHA, trener Ruchu Chorzów.  Mój zespół nie wszedł najlepiej w ten mecz. Mieliśmy problemy w pierwszej połowie, Chojniczanka stworzyła sobie wiele okazji bramkowych. Wynik 0:0 dawał nam nadzieję, że druga część będzie lepsza w naszym wykonaniu i możemy ten mecz wygrać. Po dwóch zmianach w przerwie druga połowa była lepsza, ale znowu błędy nasze linii obrony powodowały, że przeciwnik zbyt łatwo dochodził do sytuacji. Gdy w ostatnich sekundach doprowadziliśmy do remisu, wydawało się, że w końcu przywieziemy przynajmniej jeden punkt. Niestety, znów błąd indywidualny, bramka i po dobrej grze w drugiej połowie w naszym wykonaniu, wracamy do domu z niczym. Dziękuję chłopakom, że do końca wierzyli, że ten mecz można przynajmniej zremisować, starali się. Doprowadzili do tego remisu, ale czegoś znowu zabrakło. Musimy wyciągnąć z tego spotkania wnioski i popracować nad tym, by takich błędów już nie popełniać.

 

Krzysztof BREDE, trener Chojniczanki: Gratuluję mojej drużynie zwycięstwa. Widzieliśmy w jakich okolicznościach. Piłka jest piękna i na pewno dla kibica taki mecz to coś wspaniałego. Dla nas była to duża nerwówka. Wydawało się, że zamkniemy już ten mecz przy wyniku 3:1 i dowieziemy to zwycięstwo. Ostatecznie to się udało. Zwycięzców się nie sądzi. Mieliśmy bardzo dobre momenty w naszej grze. Potrafiliśmy stworzyć wiele sytuacji w ataku pozycyjnym. Ruch oddał nam przestrzeń do grania, ustawił się dość nisko. Musieliśmy budować ta ataki cierpliwie. W pierwszej części nie potrafiliśmy wykończyć naszych okazji, po przerwie już to wychodziło. Cieszę się z tego zwycięstwa i gramy dalej!

Komentarze (17)

Napisz komentarz
No photo
No photo~ObiektywnyGieKSiorzUżytkownik anonimowy
~ObiektywnyGieKSiorz :
No photo~ObiektywnyGieKSiorzUżytkownik anonimowy
Trzeba naprawde nie znac sie na pilce,aby myslec ze,pilkarsko legenda to harry potter albo,Kazimierz Gorski.Od poczatku Gucio nie nadawol sie na te stanowisko i nic sie nie zmienio.Dobry byl jako pilkarz,trenerem jest marnym.Moze w Chorzowie chce zbudowac swoj warsztat?W Atenach maks dzieciaki prowadzil a to nie to samo.
28 sie 17 10:35 | ocena:100%
Liczba głosów:17
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~LulusUżytkownik anonimowy
~Lulus :
No photo~LulusUżytkownik anonimowy
Nie jestem kibicem ruchu ale żal mi patrzeć co robią z tego klubu! Myslolch że jak pudzie smagor kery ino paczol swojij kasy i dzięki keremu ten klub jest kaj jest to bydzie lepij! Okazuje się że gość od mlecznych barów niewiele się różni a wręcz jest gorzej niż było ! Ile można narzekać że sytuacja jest po porzednikach że miasto musi pomóc itp! Czlowieku kupujesz akcje tzn że Cię stać na finansowanie klubu a nie proszenie miasta! Co ino jak byda sukcesy to wszystko idzie na wasze konto a tak to jo nie? Kwestia Warzychy dobrze opisał wczesniejszy komentarz o gwiazdach na boisku! Wiadomo trzeba dac czas ale ile? Kery to szpil jaki bilans jego? Całym złem są prezesi przykład dziennikarz Jaroszewski ilu on już tam trenerów miol? On jest decyzyjnym on ich zatrudnio wiec poraz ety to lon zrobił błąd! To samo Cygan w Katowicach ! Gdyby mieli choć trocha jaj to idą furt i nie czekają na to czy rada nadzorcza się zgodzi czy nie i dziwia się kibicom że nie reagują i nie protestują bo napewno część sama to widzi że prezes z nich jak z kozij zici rajzentasza!
28 sie 17 03:50 | ocena:50%
Liczba głosów:10
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Chorzowski szrot nie ma żadnych szans nawet na utrzymanie, hehe... :)))
30 sie 17 22:33 | ocena:100%
Liczba głosów:11
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii